HanDavinci's Seiko … PADI, the only one in the world

Ik wil deze even aan jullie laten zien, want ik vind hem zelf super. Zoals altijd…maar over deze zullen de meningen ongetwijfeld verdeeld zijn. Een kort topic dit keer, want alles was plug & play.

Ik start hiermee:

Ik wil allereerst Perry (@voordeligbijdetijd) van www.misterlimited.com hartelijk bedanken.

Ja, schaamteloos reclame maken voor hem. En nee, hij heeft me er geen cent voor gegeven.
Ik doe dit uit vrije wil zonder zijn kennisgeving, omdat hij mij ge-wel-dig heeft geholpen! Via Perry heb ik deze wijzerplaat en wijzers kunnen bemachtigen waar ik ontzettend lang naar op zoek was. Het is een echte Seiko liefhebber pur sang en dankzij hem kan ik mijn volgende mod ook EINDELIJK realiseren. Deze is voor mijzelf en ik zat al 8 maanden te wachten op die ene speciale Seiko wijzerset. Helemaal top dus, ik ben in mijn nopjes.

Toevallig zag @ElChueco mijn post over dit mod-idee, en stuurde mij een berichtje of ik een Turtle PADI wilde kopen. Ik heb er even over getwijfeld, maar ik vind de Turtle kast niet goed bij mijn pols passen. Ironisch genoeg is de enige Turtle die ik ooit heb zelf gehad ook een PADI geweest, en heb ik deze verkocht om een SKX PADI te bouwen:

De orginele SRPA21 kwam nog een keer terug, want de eigenaar wilde de orginele bezel er weer op:

Ondanks dat ze niet bij mijn pols passen vind ik de Turtles ontzettend mooie (en iconische) horloges om te zien, en had ik nog steeds een idee in mijn hoofd dat uitgevoerd moest worden. Om eerlijk toe te geven ben ik toch wel gek geworden van die blauwe sunburst op de wijzerplaat.

Ik heb zelf de Turtle PADI en de SKX PADI nu gehad. De Sumo PADI is belachelijk duur, de Tuna vind ik verschrikkelijk en de kinetic/solar/yolo uitvoeringen geef ik helemaal niks om.

Er bleef nog maar één optie over en dan is mijn PADI-periode voorbij. Voor mijn gemoedsrust was dit geen willen meer, maar moeten :sunglasses:.

Ik heb diezelfde dag weer contact opgenomen met Erik, en hem een gek voorstel gedaan m.b.t. zijn Turtle. Hij koopt een saffierglas zonder AR, stuurt het horloge naar mij toe en hij krijgt de meest ultra-super-toffe-vette-gave-deluxe Seiko PADI terug die er ooit gemaakt is. Zijn interesse was gewekt en volgens mij waren de letterlijke woorden: “Ach, ik ben wel benieuwd, en ik gun jou je lolletje”. Bedankt vent, top! :smile:

Wat levert het mij eigenlijk op? Behalve de lifelong-lasting fame?

Ik heb weer een idee uit kunnen voeren, zonder er een horloge voor te kopen :slight_smile: En ik ben tevens de enige op de wereld die deze mod heeft gebouwd. Ik wil de koning van de Seiko mods worden :crown:, en de Seiko’s bouwen die Seiko zelf had moeten bouwen (persoonlijke zienswijze natuurlijk).

Ik pitch nog een idee omdat ik nu in de flow zit.

Een SKX011 met een oranje Sumo (SBDC005) wijzerplaat en SBDC001 wijzerset, vlak saffier en een zwarte vlakke keramische insert volgens OEM 007. Probeer deze maar eens te vinden ergens in de wereld. Een geupgrade stock look met een superlume, superuniek…supergaaf.

Mocht iemand een SKX011 hebben en dit zien zitten, stuur me een berichtje en dan ga ik voor je op zoek naar de onderdelen. De kosten vallen erg mee, en je zal het zelfs weer uit je SKX halen bij eventuele verkoop gok ik. Het moet wel leuk blijven natuurlijk.

Om nog even in in deze trent verder te gaan, @Svennos was op zoek naar een SRP787 en ik las nota bene ergens anders dat hij ook nog liever een SKX qua formaat om de pols heeft. Het ging alweer ratelen in mijn hoofd…ik wil nu een SKX787 bouwen.

De SRP787 met een DLW insert:

Sven zag het idee zitten en krijgt in september de allereerste SKX Batman met een orginele SRP787 wijzerplaat en wijzers, vlak saffier en de bovenstaande DLW Batman insert.

Supergaaf? I think so :sunglasses:

A la, ik dwaal ontzettend af en heb een kort verhaal weer lang gemaakt…het gaat hier over de PADI :upside_down:

Wie heeft er al door wat het gaat worden?

Ik presenteer de unieke Davinci Smurtle PADI:

HATSEFLATS EEN GLOEDNIEUWE SUMO PADI DIAL EN WIJZERSET, JIPPIE! :smile:

Het gave aan dit horloge is dat alle onderdelen nog steeds orgineel “Seiko PADI” zijn.

Het enige niet-Seiko is het vlakke saffierglas zonder AR en daar zul je niet veel mensen over horen klagen.

En als je nou vraagt…wat is hier zo speciaal aan? Dan zeg ik; bedankt voor het compliment, bij deze moest de “all original Seiko look” behouden worden :sunglasses:

Ik draag geen horloges van anderen, maar na het bouwen moest deze toch wel even door de Davinci QC en zijn we samen op een korte vakantie gegaan.

We zijn eerst samen het kanaal overgezwommen naar Engeland

Gedipt in de Trevifontein en snel weer weg voordat iemand ons zag

Gedineerd op de Eiffeltoren

Boottocht-avontuur in Thailand

We hebben verse zalm gevist in de wilde Noorweegse wateren

Een duik genomen in de ijzige wakken op de zuidpool

En na terugkeren op Nederlandse bodem, afgesloten met een fietstocht door de polder:

Pfiew, eindelijk weer thuis. De killerlume:

Alle gekheid weer op een stokje, ik vind hem zelf top.

Als een Turtle bij mijn pols had gepast, dan had ik dit nooit aangeboden aan Erik en het horloge gebouwd voor mijzelf. Het is notabene de enige Seiko PADI in zijn soort, met een killerlume en saffierglas.

Volgens mij is Erik nog steeds van plan om hem te verkopen, en dat moet hij ook helemaal zelf weten :sunglasses: Ik lig er niet wakker van, want ik heb mijn hersenspinsel in handen kunnen houden en heb er tweeënhalve nieuwe Instagram volgers bij. Score.

Wat ik nu het liefst als eerste wil doen, is die 62MAS SKX voor @Wander in elkaar zetten.

Wander is volgens mij één van de meest rustige (lees: geduldige) mensen op het forum en ik heb er nog steeds zin in om zijn mod af te maken, maar ik krijg oprecht een naar gevoel in mijn buik als ik eraan denk dat zijn SKX al 2 maanden in mijn lade ligt. Als in…ik voel het fysiek en ik ben er echt niet blij mee.

Daarom doe ik dit even publiek, zodat jullie allemaal mee kunnen duimen om ervoor te zorgen dat het eindelijk binnenkomt :thumbs_up:.

Het is voor mijzelf nog even wachten op een saffierglaasje, en dan heb ik mijn James “Davinci” Bond Heritage SKX eindelijk klaar. Deze zien jullie binnen twee weken eindelijk verschijnen!

Groetjes oet Twente, ik ga biertjes drinken :v:

80 likes

Vraagprijs?
:stuck_out_tongue_winking_eye:
Je post m in de horlogemarkt…

Please, geen ban omdat ik hier reageer! :kissing_heart:

1 like

Wat moet dit kosten was het eerste dat in mij opkwam, maar hij is al van rubriek gewisseld :wink:

Erg geslaagde mod trouwens, had zo bij Seiko uit de fabriek kunnen rollen!

1 like

Mooi stukje! En een prachtige klok!

1 like

Ge-wel-dig verhaal weer, prachtige foto’s en humor! Lach me rot. Je bent een vakman en een genieter.

Groeten terug, eveneens uit Twente. Proost.

3 likes

Nice!

1 like

Hhaha, ik zie die mensen in de winkel al kijken naar die idioot :smiley:

Mooi werk weer. Die batman ben ik ook wel beetje jaloers op, mooi zeg!

3 likes

Hahaha gekkie. Onwijs coole klok natuurlijk. En hoor ik hier een skx batman voorbij komen… shit, mijn seiko eierstokken beginnen weer te rammelen. Je zal ook vast niet raar aangekeken worden in de supermarkt XD

2 likes

Gezien de vorige topics van Han-San zijn ze dat in de plaatselijke supermarkt inmiddels wel gewend. :joy:

4 likes

Kort😬?

3 likes

:joy::joy::joy:

Geweldig verhaal Han en weer een top produkt volgens de HanDavinci normen gebouwd, klasse!:+1:

Proost! :beer::beers::beer:

1 like

Hahah mi scuzi, was er niet helemaal bij!

Bedankt allen :sunglasses:

1 like

Druk baasje ben je Han-San. Gaaf man​:blush::+1:t2:

1 like

Geslaagd projectje weer :ok_hand:
Jij hebt wel een frisse pint of 2 verdiend :beers:

1 like

Haha koning!
Ik vind 't tof dat jij er lol aan beleefd! Ik moet zeggen dat ik hem beter vind dan het origineel…
Rustiger, meer in balans. Alleen de datum doet 'm goed!

Nouja, mocht iemand een bod willen doen mag dat per PB. :wink:
Komt met een splinternieuwe band, want de band die om deze zit is van mijn blue lagoon. :wink:

Maar heel eerlijk? Ik denk dat het een blijvertje wordt.

1 like

Han-San, ga zo door man!:+1::+1::+1:

1 like

Worsten had ie verdiend! :wink:

2 likes

Overigens zeer mooie mod! Maakt mij ook weer hongerig…

1 like

Zeer fraaie mod weer.
Ben benieuwd naar de camera beelden van jou supermarkt :joy:

(Als je is een vlees special wilt maken hoor ik het wel :wink: )

2 likes

Weer een geslaagde ModDavinci :ok_hand: :thumbsup:

3 likes