Hellup! Welke vintage-achtige klok is het leukste

Tja. De PRX is dan weer een hele matige poging om te delen in het succes van een APRO. :slight_smile: En in het echie net zo clunky als de Citizen, want in principe zouden dit soort horloges nooit boven de 9mm dikte moeten komen.

Als je dat al doet zou ik de 35mm pakken, die is maar 10,9mm dik (wat nog steeds niet klein oogt) en draagt wat minder lomp, want de 40mm zijn beste units.

Het voordeel van de Eco-Drive titaan is dat het natuurlijk titaan is. Die voel je niet, ook al is hij niet zo elegant als het heurt.

4 likes

Presage van Seiko, of Bambino van Orient.

Ah kijk, @Fate_Amenable_To_Change was me net voor en heeft zelfs er plaatjes bij :+1:t4:

1 like

Een Geckota:

7 likes

Timex 1972 reissue

Lekker kleurrijk

8 likes

Bulova vind ik ook heel mooi. Wel lekker aanwezig. Mooi kwarts uurwerk met glijdende secondewijzer.

Vreemde combinatie met duikring.

Titanium en eco drive. Prima horloge, maar retro genoeg?

Absoluut retro maar hardlex bij een horloge van meer dan 400 euro?

Die is pas echt retro!

2 likes

Ik zou voor de presage gaan. Staat een mooie in het blauwe.

1 like

Case closed.

3 likes

Vintage uitstraling?

Dat kan enkel met steampunk.

Anders de bulova of de eerste seiko.

4 likes

Baltic iets misschien?

7 likes

Wat moet je neertellen voor zo’n Baltic? 't Is maar een vraag, hè.

3 likes

Tissot Heritage 1938

8 likes

Wise al eens bekeken? Van dit getoonde model zijn heel veel variaties (tot de kleur van de secondewijzer aan toe) dus ik heb maar even iets willekeurigs gekozen. Ik heb een gmt van ze en de kwaliteit is verrassend goed.

2 likes

Bulova

3 likes

Bulova :ok_hand:t2: hele gave kleur wijzerplaat :slightly_smiling_face:

2 likes

Zowel de HMS002 (38mm) als de HMS003 (36mm) zijn € 435,60 inclusief gratis verzending binnen de EU. Netjes, toch?

Op staal komt ie op € 508,20. Als die € 8,20 een struikelblok is voor @hharry dan krijgt ie die wel van mij :tada:

8 likes

De Super Seville 70`s past ook net in het budget, 499,- niet zo uitgesproken misschien - tenzij in goud wat weer swag is dus vintage - maar allround gaat wellicht langer mee. En die uuwerken zijn voor die prijs niet te verslaan.

(https://www.horloge.nl/bulova-super-seville-klassiek-quartz-horloge-met-hoge-precisie-uurwerk-en-datum-96b440)
www.horloge.nl/bulova-super-seville-klassiek-quartz-horloge-met-hoge-precisie-uurwerk-en-datum-96b440.htm

8 likes

Uit jouw lijstje de Presage en als het wat anders mag zijn
de hier voorgestelde Bambino.
De kleur mag je zelf kiezen :grinning:

2 likes

4 likes

In dat segment ga je uit van “opverslijten” of “verkopen met veel verlies”.

Iets oprekken en je hebt voor dezelfde kost (maar hogere start inleg) veel meer horloge.

Ach gewoon tweedehands of echt vintage.

3 likes