Goed voor het schroefdraad.
getest?
Een andere benaming voor een horloge is ook wel een “artituur”
- Feit
- Fabel
0 stemmers
Digitaal horloge is hetzelfde als quartz horloge.
- Vanzelfsprekend
- Nou, nee
0 stemmers
En voor een ecodrive is zon wel noodzakelijk…
‘klok’ of ‘klokje’ als aanduiding voor een horloge wordt hier op het Forum over het algemeen niet gewaardeerd.
- Klopt
- Klopt niet
0 stemmers
Tussen klok en klokje zit een wereld van verschil. Klok is enorm lomp en onbehouwen terwijl klokje een leuke informelere benaming is.
Niemand?
Uiteindelijk wil je toch een Rolex.
- Vanzelfsprekend
- Sodemieter een eind op
0 stemmers
Stellingen in dit topic zijn te beantwoorden met feit of fabel en hebben geen verdere context nodig
- Feit
- Fabel
0 stemmers
de uitkomst met de meest stemmen is leidend toch

wie heeft de langste
Drebin

de grootste
Drebin

de dikste
Drebin
Mag ook gewoon licht zijn zeker niet te lang in de felle zon, want dan kan de oranje kleur van vaak een van de wijzers verbleken.

Mag ook gewoon licht zijn zeker niet te lang in de felle zon, want dan kan de oranje kleur van vaak een van de wijzers verbleken.
Weet ik wel hoor. De vraag is gewoon vaag. Als er geen zon is gaan we allemaal dood.
Ik smeer mijn horloges altijd hier mee in.

terwijl klokje een leuke informelere benaming is.

klokje een leuke informelere benaming is.
Dit dus.
Ooit, nadat mensen een grap maakten over het woord klokje, ging iemand daar weer een grap over maken (nederige excuses) hetgeen dan weer serieus werd opgevat en hop: de geboorte van een fabel.

Stelling: Een mechanisch horloge gaat naar je hartslag lopen
Ik denk precies andersom, dus stelling; je hartslag gaat het mechanische horloge in beat volgen.
- Feit
- Fabel
0 stemmers
Ik heb hier in de schuur en hamer, waarbij ik garandeer dat de kast dan ook helemaal naar de kloten is inclusief de tafel
Stelling: De zon heeft een andere uitwerking op lume dan kunstlicht, zonlicht laat lume langer “branden”
- Feit
- Fabel
0 stemmers