Ik heb me sinds kort aangemeld hier. Ben al een longtime lurker op watchuseek, en hier lees ik zo nu en dan ook eens wat.
Ik ben op dit moment student en een beetje de horlogehobby aan het inrollen. Ben altijd erg gecharmeerd geweest van kleinere horloges, ik heb nogal vrouwenpolsjes. Ik heb een Kemmner Tonneau, (zie hier onder, zelf geschoten) en wat vintage klokjes die van mijn ouders geweest zijn.
Nu is het zo dat ik al een tijdje geĆÆnteresseerd ben in een Seiko SARB033, maar eigenlijk de stap om hem te kopen niet durf te nemen. Fotoās online schijnen hem geen recht te doen, en terugsturen als hij niet bevalt is ook lastig.
Daarom ben ik benieuwd of er mensen zijn die mij dat horloge eens āin real lifeā zouden willen laten zien.
Daarnaast ben ik erg fan van de Omega Speedmaster Reduced, hier geldt eenzelfde verhaal maar daar ligt de eventuele aanschaf veel verder weg.
Dus, zijn er mensen die in het bezit zijn van deze horloges, en ze eens aan mij willen demonstreren? Ik trakteer op een lekker kopje koffie!
Welkom op dit forum! Als de online plaatjes tegen vallen en jij vindt ze wel prima, dan is het horloge in het echt nog mooier toch? Gewoon doen, mooie klok die Seiko!
Welkom! Tonneau en vierkant is niet zo mijn ding, maar deze Kemner heeft beslist een ākloeke presenceā aan de pols.
De SARB033 kan ik je zeer aanraden. In het niet erg voor de hand liggende geval dat hij je niet bevalt kun je hem met weinig of zelfs zonder verlies weer kunnen verkopen, mits je hem krasvrij laat.
als ik zou lezen dat hij dicht bij mij in de buurt zou wonen (en ik had een van die horloges) dan zou dat, voor mij, een extra motivatie zijn om hem uit te nodigen.
Vanuit mijn oogpunt dus een vriendelijke toevoeging om hem sneller te helpen
Welkom op Horlogeforum, Oscar! Die Kemner ziet er leuk uit! Heb je ook nog wat plaatjes van het vintage spul? We zijn hier gek op fotoās! Kan je helaas niet helpen met de SARB. Maar volgens mij kun je daar bijna geen spijt van krijgen.
Als je het mij vraagt kan je geen miskoop begaan met de SARB033. Goed uurwerk, mooie power reserve en een conservatieve dial (tijdloos). Daarnaast is de SARB wel zo enorm veelzijdig qua straps. Je kan er allerlei natoās opzetten, leren banden in alle soorten stijlen en uiteraard een metalen band. Hoe kan dat een miskoop zijn?
Misschien ben je de opmerking al eerder tegengekomen, maar vele vinden de reduced Speedy t vaak net niet en gaan daarna voor een Speedy pro.
Heb je de Speedy pro al es om gehad?