Ik heb deze net besteld. Lijkt iets grijzer te zijn als die van MFG.
Denk eigenlijk dat ze allemaal hetzelfde zijn en uit dezelfde fabriek komen maar we gaan het zien.
Dank je. Ik krijg elke keer een andere prijs.
Rond de 60 euro voor de complete set. Net zoveel als de Casio zelf…
ja klopt maar het is de prijs waard, kwaliteit is erg goed.
Mooie mod, Juan1981. Ik twijfel ook of ik deze mod wil doen, vooral omdat de stock bandjes van Casio veeeeel te lang zijn en erg plakkerig dragen.
Kan ze alleen maar aanraden. Ik vond de originele (resin?) band ook niet prettig. Als je in de buurt woont mag je hem wel een keer in het echt bekijken. Al acht ik die kans vrij klein aangezien ik hoog in het noord oosten woon. Als je bij ons vergeet te remmen sta je in Duitsland
Ik heb nu de retro silver versie besteld bij MFG, ben heel benieuwd!
Ik heb nog even getwijfeld over de titanium versie, maar die is bijna 3 x zo duur voor 5610.
Mijn ‘cool black’ van MFG. Op mijn smalle polsen zie je dat de links niet helemaal geverfd zijn rondom jammergenoeg. De eerste versie die ik thuis kreeg was niet goed afgewerkt, de pushpins pasten niet. Na wat heen en weer berichten heb ik een nieuwe gekregen, beter afgewerkt maar nog steeds niet goed geverfd.
Ja dat is dan toch jammer, ben benieuwd of de andere kleuren en de camo dat ook hebben?
Zonde. Ik heb de camo onderweg maar van een andere Ali shop. Zal me benieuwen.
Heb je gereclameerd? Dit is niet wat je mag verwachten.
Hmm, da’s jammer inderdaad… Die van mij met de verweerde koperlook heeft dat niet. Die is rondom afgewerkt/verweerd
Gaaf gedaan. Zou dat weleens willen zien hoe ze dat doen.
Een roestige tank uit WWII is er niks bij.
Ik heb heen en weer berichtjes gestuurd en een tweede ontvangen. Ik kijk vanavond inderdaad of Ali nog iets kan betekenen. Inderdaad jammer, tweede keer dat ik dit heb met MFG, eerder al met een sluiting niet in de juiste maat.
Op het forum lijkt de rest hier geen last van te hebben dus goede kans dat die wel goed is hopelijk!
Deze is inderdaad gaaf! En zo hoort het volgens mij. Cool ding!
Voor degenen die de ombouwsetjes al een tijdje hebben: hoe bevallen ze jullie en hoe bevalt de sluiting? Is die een beetje van goede kwaliteit?
Mijne is inmiddels in het land dus verwacht hem één dezer dagen. Ben benieuwd.
Ja die van mij is ook in het land. Ben benieuwd.
Iemand ook al een titanium set gekocht?
Jij was 1 dag eerder met bestellen geloof ik. Wedstrijdje doen?
Hahaha ja doen we.
Moet nog even bepalen op welke ik hem ga zetten. Op welke zet jij hem?