Welkom
Mijn beste,
Van harte welkom binnen de gelederen van deze enthousiaste club Horloge Liefhebbers!!
Orologio Signaturis Temporis
Hoi Martijn, welkom op het forum.
Welkom!
welkom
Deze bijvoorbeeld…of was dat degene die je gevonden had?
Welkom Martijn!
Welkom…
Dit was inderdaad één van de twee. Zelf heb ik het politierapport waarop de onderscheiding van mijn vader gebaseerd was. Plus de reactie van het fonds waarin zij aangaven dat mijn vader koos voor een horloge boven een medaille (duh). Wat er ooit van het horloge is geworden is onbekend. Mijn onderzoekje is van na mijn vaders dood.
Welkom!
Welkom bij de club
Dankjewel!
Dat was de eerste verwijzing naar Carnegie die ik vond. Ik kwam het tegen bij wat research naar mijn imiddels NA (onderweg) : D
Is opknappertje een eufemisme?
Klein beetje TLC voor deze mag wel…
Van harte welkom op dit leuke en informatieve forum! Ik ben benieuwd of het horloge van jouw vader hier ergens wordt ontdekt.
Het zit dicht tegen een afknappertje aan maar er moet nog wel wat van te maken zijn
Ga ik bij een nestje kijken, kom ik steevast met het zieligste puppie thuis ; )
Nee hoor, deze is om te oefenen. De prijs staat ongeveer gelijk aan twee friet kapsalon. Denk ik, al een tijdje niet bij de snackbar beland na het stappen.
Welkom bij de club Martijn
Welkom op HF, Martijn en ik hoop dat je zoektocht wat oplevert!
Welkom hier.
Welkom op het forum Martijn. Leuke collectie heb je al