Onlangs heb ik besloten om een jaar lang te gaan backpacken, een sabbatical nemen. Inmiddels gesprekken gehad met werk en dit lijkt allemaal te kunnen.
Nu ben ik aan het kijken (hoeft niet meteen gekocht te worden) naar een horloge die hiervoor geschikt is. Het wordt een stuk Scandinavie, IJsland (in de lente/zomer) en nieuw zeeland/australie/azie in de herfst winter.
horloge moet niet te duur zijn zodat ik beroofd wordt
nuttige informatie tijdens backpacken
tegen een stootje kunnen
niet hoeven te opladen elke 5 dagen
Na enig zoeken kom ik uit bij een Suunto Core (all black)
Heb zo’n Suunto gehad.
Ziet er leuk uit, maar je hebt zoveel meer aan een losse gps denk ik voor hetzelfde geld.
Dan vind je nog wel verder budget voor 1 van deze:
Dit roept inderdaad om een G-shock. Welke variant is een beetje afhankelijk van wat in jouw ogen nuttige info is tijdens het backpacken.
Wellicht goed om, als deze bestaat, een G-shock brochure op de kop te tikken en alle functies per model door te nemen? Aan de hand daarvan kan je dan een gefundeerde keuze maken.
Hoogtemeter lijkt mij sowieso een nuttige functie, als ook een compas en een temperatuurmeter. De Mudmaster vind ik erg stoer maar ook behoorlijk aan de prijs.
Duurder, maar nog te overzien: Tissot T touch solar. Nooit opladen, titanium en nog leuk om te zien ook. Verschillende tijdzones, alarm, hoogtemeter, compas, weerprognose, enzovoort. Mijn vaste keus op reis.
mede hierom ook geen duur horloge, waarschijnlijk ook een tweedehandsje en best kans dat er nog een keertje wat mooist in en verkoopgedeelte komt te staan