Hoezo?
Wil je iets van me overnemen dan?
Hoezo?
Wil je iets van me overnemen dan?
Haha nee zoals gezegd, aankomende week sleutel van het huis dus voor nu pas op de plaats voor wat betreft horloges…
Sinds wanneer zijn dergelijke triviale randzaken belangrijker???
Oh, en van harte natuurlijk!
Watje
Ah, begroting op de keuken, levert 3,5k overschot op door goedkopere apparatuur, sanitair en badkamer 5k begroot voor revisie. “Schat doen we later wel, het ziet er toch eigenlijk best nog goed uit”.
Beetje creatief zijn Luuk. Verder herziening van de tuin, kan zomaar 2k opleveren…
Dus als ik het goed begrijp ga je dan alsnog op korte termijn voor een dikke platina GS?
Gefeliciteerd, met je nieuwe horloge. (En je huis natuurlijk ).
GS zit aardig in de lift qua prijspeil lijkt het. Mooi zijn deze nieuwe aanwinsten wel!
Wel jammer dat ik dan net weer die platina SBGW257 van 39.000 euro het mooiste vind, en niet de titanium SBGW259 van slechts 8.300 euro
Ik vind het best vreemd dat de 259 met hetzelfde uurwerk als de SBGW231 het dubbele mag kosten.
Dat vond ik dus ook. Zo lijkt het dat ze zich meer ‘upmarket’ aan het positioneren zijn…
En dat een SBGW231/235 best een koopje is.
Verschuivende normen… Een koopje zou ik het niet willen noemen.
Het doet me wel vrezen voor de nieuwe ontwerpen met de nieuwe uurwerken. Als die gaan beginnen bij 10k, dan wordt het allemaal wel echt een tandje minder bereikbaar.
Doe licht/lach of ligt/lag.
Zijn er hier leden die ervaring hebben met de stalen én de titanium GS duikers? Ik hoop er dit jaar nog een aan te schaffen, maar twijfel of de titanium versies de premium waard zijn. (OK, de gouden accenten vind ik ook mooier)
Ik heb ze wel even omgehad bij de juwelier, maar een langere ervaring van een forumlid zou ik zeer op prijs stellen.
Ik heb niet direct ervaring met de GS divers maar wel met titanium vs stainless steel. En dan vooral bij het zwaardere horloge.
Ik had beslist een Grand Seiko SBGC aan te kopen maar twijfelde tussen die met de groene dial op leer (sbgc007) en die met de zwarte dial met bracelet (sbgc003). Ik had ze allebei omgehad en bij de stainless voelde hij echt zwaar aan en het horloge op leer had de neiging heen en weer te slingeren op de pols tenzij je het bandje echt strak trok.
Ik vertrok dus zonder aankoop en met een vervelend gevoel want ik wilde toch een SBGC.
Op een keer, toen ik in New York was, stapte ik bij WOS binnen. Daar lag een Titanium SBGC met zwarte dial. Dit was het! Een wereld van verschil! Dat horloge zat als gegoten om mijn pols. En hoewel het een vrij groot horloge is, merk je daar helemaal niets van. Dit komt door het Titanium.
Los van de gewichtsbesparing, ben ik er zelf ondertussen van overtuigd dat het high intensity titanium echt ook beter bestand is tegen een stootje. Ik kan dit niet vergelijken met GS staal maar wel met andere stalen horloges en die hadden allemaal vrij snel gebruikssporen.
Een ander, voor mij positief, detail is dat het titanium er iets anders uitziet dan het staal. Het is iets “grijzer”, iets “donkerder”. Ik vind het iets ingetogener. De titanium 5-piece bracelet is daardoor een echt juweeltje.
Ik vind het de meerprijs zeker waard. Zo, ik hoop dat ik je iets wijzer heb gemaakt.
Nieuwe spring drive movement voor een stalen horloge met PR aan de achterkant. Oplage van 2020 stuks dus wellicht betaalbaar?
En de voorkant?
Geen idee. Zat in een artikel van Time and Tide, waarschijnlijk onbewust.
Die ga je niet onder de 10k krijgen. Mark my words…