M.A.D 1 Red

Liefhebbers,

Ik ben erg benieuwd wie er nog meer een M.A.D 1 Red of Blue heeft op het forum.

Ik vind het echt een geweldige gimmick van MB&F.

26 likes

4 likes

Ik vind het wel gaaf. Het woord gimmick is inderdaad wel op zijn plaats. Ik was helaas te laat voor de ‘raffle’ waar morgen de trekking van is hoewel die kans ook 1 op 100 is ofzo. Nogmaals, tof ding en een heel tof project.

1 like

Het is niet mijn smaak horloge, net zomin als het automerk, maar als jij er maar blij mee bent :wink:

Ik hou wel van dit soort andere en innovatieve horloges, gefeliciteerd ermee :+1:
Wachtlijsten, vrienden van VIPs introducties, 2 minuten inschrijftijd en ongezien afrekenen, of raffles om aan een horloge te komen zijn niet zo mijn ding dus ik kom zoiets zelden tegen helaas :grinning:

@ATallGuyCollectingWatches

Inderdaad, het uurwerkje is gewoon omgedraaid in de kast.

@JPM

Jammer, ik vind de manier waar op de loting gaat wel netjes.

@lawewing

Ieder z’n ding :wink:

@Ron-W

Gelukkig kon ik het horloge kopen zonder mee te doen aan de loterij.

2 likes

Mooi! Ik had hem deze week ook al gezien :grin:
Bijzonder merk!

Bijzonder horloge :+1:

Jawel dat is inderdaad wel netjes maar ik was een paar uur te laat. Ik heb er nog e-mail achteraan gestuurd maar ze waren (terecht) onvermurwbaar. Eentje op de grijze markt kopen zal onmogelijk zijn dus helaas pindakaas een gepasseerd station.

1 like

Cool ding! Ik vind dit soort dingen ook wel gaaf. Band met die rode stiksels past mooi bij het interieur van de auto!

@Pandemo

Dankjewel.

@anon22209226EV

Thanks, ondanks dat het een gimmick is ben ik er erg blij mee.

@HouwelD

:+1:

1 like

Hoe dan?

Ik heb tijdens de Geneva Watch Days 2021 aangegeven dat ik interesse had in de vorige versie, maar die is niet te koop als je geen MB&F hebt. Omdat ik er zo vroeg bij was kreeg ik de mogelijkheid om er eentje te kopen voor de loterij.

1 like

Erg sympathiek van ze. Morgen afwachten hoe mijn lot gaat vallen

1 like

Same. Was het eerlijk gezegd alweer een beetje vergeten :grimacing: Gaaf ding zeg!

1 like

Ik vind het horloge helemaal geweldig. :+1:

1 like

Is het een beetje draagbaar met die hoogte van bijna 19mm?

1 like

Weer eens wat anders :+1:

1 like

Absoluut!

Toch weer anders dan de moonswatch :wink: haha

1 like