Met de moed der wanhoop

Heeft iemand hier een idee en ervaring met een uurwerkmaker, die eens en voor altijd mijn Omega speedmaster ( moonwatch) binnen de spec. kan afregelen
Reeds twee maal in service bij twee verschillende omega deskundig uurwerkmakers ( hier reeds vernoemd op het forum.
Loopt constant 2 tot 3 minuten per etmaal te snel.
Ik heeft het nog een derde kans, maar dan is het afgelopen.
Dan verkoopt ik het uurwerk, en koop mij een 20€ Casio.

Hopelijk heeft iemand nog een idee

3 likes

2 tot 3 minuten?

Magnetisme denk ik. Staat je horlogedoos op een versterker oid?

Zou inderdaad iets in huis kunnen zijn, ik neem aan dat de twee deskundigen de Speedmaster op zijn minst goed afgeregeld hebben afgeleverd?

Neen, zeker geen magnetisme.Heb zelf geen versterker in huis, llaat staan geluidsboxen

Bedankt, voor de tip.
Maar ik woon in België,en heb het er zeker voor over om een eind te rijden, maar Gouda is nu iets te ver voor het nazicht van een uurwerk
Nogmaals bedankt voor de tip

Ook geen magnetron?

Edit: microgolfoven in België

1 like

Gewoon microgolf (dus zonder oven) is voldoende voor de zuiderburen :wink:

1 like

Laten we het zo zeggen, ik ben mij terdege van bewust wat schadelijk is voor een mechanisch uurwerk.
Ik waardeer de suggestie, maar het uurwerk liep perfect tot zijn eerste onderhoud., nadien niet meer
Het onderhoud werd gedaan door een Omega erkend punt in Nederland

Heb je al gewoon een Omega service center geprobeerd in plaats van specialisten?

1 like

Is het wellicht een oudere speedmaster en is ie over de post gestuurd na het afregelen? Mijn eigen horlogemaker die o.a. veel vintage Omega’s doet vertelde mij dit al verschillende keren te hebben meegemaakt. Gedemagnetiseerd en perfect afgeregeld in zijn werkplaats en dan opgestuurd en bij de mensen thuis ontregeld. Blijkt het over de post te zijn gemagnetiseerd. Voor iedereen een grote frustratie. Halen en brengen is dan het devies.

6 likes

Wil je hem ruilen met een Casio? Pm me maar :). Zonder gekheid, zowel mijn opa als mijn moeder hadden dit probleem altijd met mechanische horloges. Je schijnt dus zelf ook een van magnetisme uit te kunnen stralen.

2 likes

Maar dat rijmt niet met het feit dat hij het eerst goed deed, tot de eerste service…

What’s in a name…? :wink:

Inderdaad heel vervelend, zeker als hij vóór de service netjes liep.
Geen garantie op het onderhoud…?

Ik weet niet waar je woont in België maar ik kan Ruud Kuiper aanbevelen. Zit in Hellevoetsluis met zijn winkel Clockwise. Hij kan het horloge afstellen waar je bijstaat met de timegrapher erbij.

1 like

Wellicht is Ferrie Schweitzer in Heerlen een optie vanuit België?

http://www.vintagehorloges.nl/

2 likes

Dat begrijp ik!
Bij een Omega service center krijg je 2 jaar garantie op het onderhoud/reparatie; waarom stuur je em niet terug?

Ik heb dat ook gedaan en alles werd toen alsnog (gratis) prima opgelost?

https://ubels-uurwerkreparatie.com

1 like

Rationeel gezien is dit de beste optie :grimacing:

1 like

Ik heb het ooit gedaan, dus ik ga het niet afraden.

Knikker 'm niet weg. Verkoop 'm gewoon netjes. Dat was dom.

Woon je wellicht vlakbij de kerncentrale?

1 like