Vandaag komt er dus een eind aan mijn dagelijkse bijdrage. Ik heb geen minder bekende merken meer.
Ik had er nog 21 willen plaatsen, maar de sites van die merken zijn óf niet op orde óf under construction.
Toen ik er op 27-10-10 mee begon, had ik een lijst van zo’n 700 merken. Inmiddels is dat gegroeid tot bijna 2.000, waarvan ik er 1.583 in de spotlights zette.
Daarmee duurde mijn (zelf opgelegde) missie uiteindelijk bijna 4 jaar en 4 maanden, waarin ik om redenen op 5 dagen verstek liet gaan.
Ik heb het met plezier gedaan; al met al toch veel tijd in gestoken, en daarom eigenlijk wel blij dat de klus geklaard is.
Sommigen attendeerden mij op merken die ik nog niet kende, waarvoor dank.
De meningen over merken en hun producten liep van wow tot troep.
Dat mijn prevelementjes door velen gewaardeerd werden, is mij in de loop der tijd wel duidelijk geworden.
Het zou leuk zijn als tenminste iemand er leuk-merk-ervaring door heeft gekregen, die heeft geleid tot de aanschaf van een horloge waar hij geen spijt van heeft.
Mijn lijst (Excel-bestand) stel ik beschikbaar voor wie er interesse in heeft. Geïnteresseerd? Stuur me dan een PB met daarin je privé email-adres, zodat ik het als bijlage kan voegen bij mijn retourbericht.
Ik blijf wel forumlid, alleen veel minder actief.
[hr]
En dan nu de hekkensluiter:
[center] http://www.zzero.com/
[/center]
[hr]
Zoals een goed Italiaans merk betaamt is de site slechts in de eigen taal opgebouwd. De online-shop werkt niet.
Maar het gaat feitelijk om de producten, de collezioni dus.
Hier vinden we best wel aardig ogende exemplaren, waarin quartz uurwerken van volgens mij Japanse makelij, maar ook mechanische automaten van Aziatische herkomst zijn gemonteerd.
Prijzen worden niet genoemd, maar ik verwacht geen wereldschokkende bedragen.
Ook bedankt namens mij, ik denk dat je met je posts heel wat mensen aan horloge ideetjes hebt geholpen.
Eigenlijk is het DE post van de laatste 10 jaar.
Hi Flip, in 4 jaar en 4 maanden 1.583 horlogemerken posten is een prestatie van formaat. Ik heb je posts met plezier gelezen en veel nieuwe merken leren kennen. Bedankt voor al je werk! (tu)