NA: Atlantic worldmaster

Een tijdje geleden zag ik deze als vintage voorbij komen, vond ik een mooi horloge zei ik tegen het HF lid. Ja is er 1 uit je jaren 50 zei hij en als ik het goed heb 35mm. Nu weten jullie onderhand dat ik niet echt van het vintage ben (A-technisch) en al zeker niet van kleine maatjes. Toen werd mij verteld dat er een re-issue is uitgebracht door Atlantic van 39mm. Daar ik het een mooie handopwinder vind, was ik dus gelijk om. Mooie witte dial met een blauwe binnenring en de kast mooi gepolijst.

Kwam binnen verpakt als een cadeau, leuk toch. Assie zat er met haar neus bij toen ik hem uitpakte. Ja hoor @Rhys het eerste wat Assie zei is, he die kan ik ook dragen. Pffff niets is veilig hier met Assie in huis. Denk dat ik maar een dekenkist ga kopen met een paar hangsloten :wink:.

Maar goed, geen echte vintage (die waren er toen in de maten 33 t/m 36mm). Deze is dus 39mm maar verder helemaal gelijk uit die van de jaren 50, staat netjes om mijn pols en kan ik toch een heel klein beetje meedoen met de vintage boys, ja toch @Lexaf :wink:
Hoor ik toch een klein beetje bij die familie :smile:

Pffff, weer genoeg gel**d tijd voor wat specs en natuurlijk de foto’s gemaakt door Assie. Mag ze hem toch 1 keertje om de pols hebben als dank :wink:

Specs:
Referentienummer: 53680.41.13
Dial: wit met blauwe binnenring 39mm
Kast: RVS gepolijst
dikte: 12mm
uurwerk: Sellita SW210-1
saffierglas
open case back met saffierglas
Handopwinder
lerenband met gesp

En ja, zowel ik als Assie zijn er blij mee

Foto’s:












Van de laatste foto heeft ze er minstens 20 gemaakt voordat ze tevreden was :smile: Assie precies he :sweat_smile:

72 likes

Heerlijk Ferry. Toffe dial! Dat je er lang van moge genieten.

1 like

Verrassende doch mooie aanwinst Ferry. Gefeliciteerd

2 likes

fris ding! :grinning:

1 like

Mooie aanwinst Ferry!

1 like

Heerlijke aanwinst Ferry, veel draagplezier gewenst :+1:

1 like

Mooi horloge Ferry! :ok_hand: Ik hou er wel van en heb ook van meerdere bekende merken heruitgaven van hun oudere horloges in bezit. :slightly_smiling_face: Geniet ervan!

Zie ik het goed dat het logo van de Vrijmetselaars Loge op de kroon staat, of lijkt het er gewoon op?

1 like

Klopt, pure ambacht van vroegere jaren :wink:

1 like

een prachtig stuk,
en mooie foto’s ook,
draag hem met plezier

2 likes

Credits gaan naar Assie natuurlijk, ik heb minder geduld :wink:

1 like

Van harte gefeliciteerd met dit schitterende uurwerk, geld ook voor @Assie62 natuurlijk. En voor beide veel draagplezier toegewenst.

2 likes

Nice Ferry! Mooi horloge :ok_hand: veel plezier ermee
Top foto’s ook :wink:

2 likes

Tof horloge. Leuk blauw accent. Veel draagplezier.

1 like

Gefeliciteerd

1 like

Nice! :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 like

Mooi !

1 like

Kei gaaf gefeliciteerd :ok_hand:t2:

1 like

Atlantic zie je te weinig in Nederland! Onterecht vind ik. Mooie re issue! Veel plezier ermee!

Ik ben zelf in het bezit van een gerestaureerde Atlantic uit de jaren 80 van mijn wijlen schoonvader.

1 like

Het lijkt erop maar het heeft niets met de vrijmetselarij te maken.
Het is namelijk een soort passer welke vroeger door kapiteins op zeeschepen gebruikt werd om afstanden op zeekaarten te meten gecombineerd met een scheeps anker.

3 likes

Mijn beste,

Proficiat met deze glorieuze verworvenheid!!
Ziet er zowel chique, als sportief uit.
Mooie zicht bodem ook.
Leuk hoor!!

Draag hem in goede gezondheid. :four_leaf_clover:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

2 likes