NA Blij met vierde Omega

Nog geen twee weken geleden stelde ik hier m’n “nieuwe” Omega no. 3 voor en nu is m’n “nieuwe” Omega no. 4 alweer aan de beurt.

Deze NA is ook weer een onverwachte aanschaf, zoals hebt m’n meeste horloges is gegaan. Alleen m’n Seamaster heb ik vorig jaar heel weloverwogen gekocht.

Vanmiddag liep ik gezellig met m’n vrouw in het centrum van Enschede en meestal lopen we dan ook even bij m’n juwelier tegenover het stadhuis binnen.
In een van de vitrines lag daar deze mooie oude Omega handwinder te glimmen. Als liefhebber van Omega’s wil je hem natuurlijk ook even wat beter bekijken.
Deze Omega heeft een service bij Omega in Zwitserland gehad, de dial is ook bij Omega opgeknapt, het horloge is helemaal origineel met het Omega logo in het Plexiglas.
Na het bekijken verlieten we de winkel om verder door de stad te gaan wandelen.

Na een kop koffie met appelgebak en slagroom besloot ik dat ik deze Omega graag bij m’n Omega collectie wil voegen. Dus zijn we even later weer naar de juwelier gelopen en heb ik deze Omega opgehaald.

Het horloge werd geleverd met een mooie Omega doos en omdoos, het loopt sinds ik hem vanmiddag kocht en de juwelier hem opwond natuurlijk geweldig goed.
Het horloge heb ik pas thuis omgedaan, want ik had vandaag sinds lange tijd m’n Oris weer eens om, zie “wat dragen we vandaag”:grinning:.
Nu draag ik natuurlijk m’n NA.

Binnenkort zoek ik er nog wel een mooi bandje bij, het bijgeleverde bandje is prima en weinig gedragen, maar het kan mooier.

Aan het begin van het jaar had ik me voorgenomen om dit jaar uit te kijken naar een Omega handwinder zonder datum, nu heb ik er dus twee😀.
Volgens mijn vrouw is dit voorlopig even echt het laatste horloge voor mij en is zij nu weer aan de beurt voor iets leuks😀 (gaan we natuurlijk ook doen).

Dank jullie wel voor het lezen van m’n derde NA-topic dit jaar.

Nog even een groepsfoto van “al” mijn Omega’s:

139 likes

Mooi horloge Hans!
Veel plezier met de Omega

1 like

Is een mooie collectie, zo! Geniet van je nieuwe aanwinsten!

1 like

Veel plezier er van! Leuke vintage aanwinst.

1 like

Van harte! Denk zo maar dat er vast nog bijkomt dit jaar…:wink:

1 like

Mooi Hans! Je vrouw weet dat nog niet, maar ik zie al uit naar de NA van je Speedmaster :+1:

4 likes

Jij bent lekker bezig de laatste tijd. Gefeliciteerd met deze nieuwe Omega aanwinst. Veel draagplezier en geniet er van.

1 like

Mooie Omega collectie👌

1 like

Ook weer een schoonheid hoor! En die verzameling wordt zo steeds gaver!

1 like

Gefeliciteerd Hans. Ik hoop zelf ook snel een Omega in de collectie te hebben :grinning:

1 like

Mooie aanwinst! En zijn de onverwachte NA’s niet eigenlijk de mooiste :slight_smile:

1 like

Prachtige klassieke Omega. Van harte met de mooie nieuwe aanwinst Hans. Zeer chique quartet zo…:ok_hand:

1 like

Mooi Hans, veel plezier van de fraaie aanwinst!:+1:

1 like

Nog 1!!! Toe maar! Van harte Hans!!

1 like

Lekker bezig Hans! Nu nog een Speedmaster, Aqua Terra, Constellation…:sunglasses:

2 likes

Gefeliciteerd! Lekker zo’n klassieker!

1 like

Mijn beste,

Wederom een formidabele verworvenheid!!
Ziet er bijzonder fraai uit, zéér heldere wijzerplaat!!
Chapeau!!
Ik wens je er een nostalgische tijd mee.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

2 likes

Lekker hoor! :+1: Van harte met je NA Hans. Ik wens je er veel (draag)plezier van! :smile: :ok_hand:

1 like

Mooi man, da’s dan direct je mooiste omega. :grin: Geniet er van!

1 like

Mooi hoor!
Crosshair dials zijn cool :sunglasses:

1 like