Zojuist van @StephanS1985 ontvangen deze perfecte Breitling Avenger. Geen krasje op te ontdekken. Met digitale Breitling garantie (best lastig ), geef mij maar een pasje. Prachtig horloge en super conditie. Nu die lastige schuine schakel laten bijplaatsen want mijn hand kreeg geen bloed meer
. Laat ik zaterdag doen bij mijn bandenman
Gewoon een gaaf horloge! En hij ziet er inderdaad in super staat uit. Snap dat je er blij mee bent!
Gelukkig heeft Stephan besloten zijn neppers in ieder geval niet binnen het forum te verkopen maar juist zijn enige echte weg te doen!
Mooi hoor veel plezier ermee…
Het blijft voor mij nog steeds onduidelijk hoeveel er waar is van deze aantijgingen. Zodra er 1 influencer “Fake” roept hobbelen de volgers er met vreugde achteraan. Het uitgebreide contact dat ik met de verkoper heb gehad heeft mij in ieder geval niet doen twijfelen aan zijn oprechtheid en ik snap dat hij zich niet verplicht voelt om nu met allerlei papieren moet komen om de aantijgingen te ontkrachten. Op basis van 1 foto ga ik geen hoofden afhakken.
Zeer mooi, als ik binnen een paar jaar weer eens een milestone te vieren heb staat dit exacte model erg hoog op het lijstje. Veel plezier ermee!
En dat respecteer ik ook. Ik moet misschien je NA-topic er ook niet mee kapen. Al start je hem zelf ook wel door zijn naam en de historie van dit horloge expliciet te benoemen.
Ik ben geen expert op echt en nep, maar zag op die foto toch wel een hoop niet kloppende zaken. Gelukkig lijkt aan deze mooie Avenger niks te ontbreken
Mooi! Veel plezier ermee
Snap ik, maar na al de ophef van vandaag kon ik hier niet omheen.
Mooi horloge en zo te lezen een prima deal geweest met het bewuste HF lid!
Geniet er van Het siert je dat je hem de credits geeft! Doe je goed
Heel veel plezier van dit prachtige horloge en nogmaals bedankt.
Prachtig horloge gefeliciteerd!
Gefeliciteerd zeer mooi ik ben ook nog steeds erg blij met die van mij.
Het blijven replica’s op die foto, ik kan daar ook niks aan veranderen.
Veel plezier met je Breitling!
Super mooi model. Veel draagplezier.
Mooie kleur blauw zeg! En mooi ook met het ‘wings’ logo er op. Hele gave aanwinst, zeker zo voor de zomer
Mooie Breitling, geniet ervan!
Knaller, geniet ervan.
Heel mooi! Enjoy!