YESS!!! Dan eindelijk mijn eerste duiker!!
Het begon allemaal al een paar maand geleden. Mijn vriendin en ik waren druk opzoek naar een leuke vakantie bestemming in het buitenland en hadden elk keurig een mooi bedrag opgespaard om er even tussenuit te knijpen.
Maar omdat we rijkelijk laat waren met zoeken en niks binnen onze criteria meer konden vinden is het 2 weken Zuid-Limburg geworden
Dit was erg genieten en zorgde ervoor dat we een stuk in ons budget over zouden hebben.
Ik was, door een zo goed als leeg horlogepotje, niet op zoek naar een nieuwe aanwinst maar gezien de situatie werd dit ineens mogelijk. Omdat ik al een tijdje had vastgesteld dat ik voor mijn volgende aanwinst mijn eerste duiker wou kopen was mijn eerste gedachte: 'Ah geld over! En ik mis nog een mooie duiker!!
Dus vastberaden als ik was ging ik online opzoek naar een duiker. Na veel vergelijken en m’n eisen op een rijtje zetten kwam ik al gauw uit op A. Een SKX 013 of B. Een Mini turtle (Blauw of zwart).
Alleen stonden de prijzen bij de plaatselijke dealer me erg tegen en zag ik uit het buitenland bestellen niet erg zitten vanwege douanekosten en pakketjes die niet aankomen…
Toen uiteindelijk maar een Gezocht topic aangemaakt en met gekruisde vingers wachten
Ja! Uiteindelijk een berichtje van @anon50762135 dat hij een blauwe mini turtle incoming had en deze wel aan mij wou verkopen.
Na een gelezen berichtje in ‘PostNL ellende’ topic en berichtje over en weer met Candide gehoord dat het horloge kwijt is geraakt bij de douane…
Dit was ff balen maar dreef mijn motivatie om een mooie duiker te bemachtigen nóg meer op!
Uiteindelijk na de tip van Candide de blauwe mini turtle van @Mafkees op mijn radar gekregen en per direct een berichtje naar Matthijs gedaan!
Ik moest en zou dit exemplaar krijgen en voelde me als een Pittbull met kaakkrampen (niet meer loslaten dus )
Ja! De mini turtle was nog beschikbaar!!
Gelijk wat vragen gesteld ter info en vriendelijke meedenkende reacties terug gekregen!
Zaterdag verzonden en zou dinsdag binnenkomen. Maar wat dacht je? T&T geeft ineens aan dat het pakketje een dag eerder komt!
Dus uiteindelijk vanmiddag de mini turtle binnen gekregen en compleet verliefd
Het formaat is pérfect voor mijn kleine luciferprikjes. Überhaupt een draaibare bezel is nieuw voor mij dus dat werd spelen als een klein kind in de zandbak
En deze hoeveelheid lume is voor mij ook een nieuwe ervaring, ik stond verspreid over de middag dus ook met grote verbazing tot 5 maal toe in de kelderkast de lume te aanschouwen
Ik kan officieel zeggen tegen mijn vriendin zeggen dat ik nog eens op slag verliefd ben geworden (alleen dan niet op haar dit keer )
Zal ze erg leuk vinden nadat ik haar al eindeloos doodgespamt heb met plaatjes van mini turtles op verschillende banden en bij verschillende soorten lichtinval
En dan nu de tekeningen;
Wat een ontzettend heerlijk horloge! Hier ga ik nog erg lang van genieten!!
En als afsluiter een poll. Ik zit er aan te denken om nog een karakteristieke stalen band aanschaffen voor deze mooie aanwinst. Ik heb 2 toffe gevonden bij watchgecko maar zit nog in twijfel en ben benieuwd wat jullie voorkeur zou hebben (en eventueel waarom ).
Het gaat om een funky vlakke Jubilee;
Of een kèke Beads of Rice;
- De funky vlakke Jubilee
- De kèke Beads of Rice
0 stemmers
Bedankt voor het lezen (en stemmen!)