Een dikke, ietwat barok ogende GMT van een mooi merk. Het is een fors horloge met zijn 43,5mm doorsnede, en 14mm hoogte, maar door de korte naar beneden wijzende lugs draagt het zeker niet groot. Ik weet niet waardoor het komt, maar de afmetingen zijn in balans, het is groot, maar niet lomp.
Het is een horloge waarop/waaraan van alles te zien is: de aangezette lugs, de facet randjes, het gegraveerde 1948, en de wijzerplaat. De wijzerplaat is van het diepste blauw met een bescheiden sunburst, de mooie, lange, gepolijste wijzers en het donkere datum venster. De indices zijn net als de wijzers gepolijst en opgelegd, het logo idem. De subdial is de 24 uurs aanduiding van de GMT, met vermelding van de oneven uren, de dial is iets lager dan de wijzerplaat en radiaal(?) geslepen. Last but not least is de aanduiding “manufacture”.
De manufacturen is het in house Eterna 3923A uurwerk met een gangreserve van 65 uur, mooi in deze prijsklasse en te bewonderen door de see through case back.
De zwarte, handgemaakte, alligator band maakt het horloge af. De gesp vind ik er niet helemaal goed bij passen, geborsteld en vierkantig.
Als liefhebber van GMT’s vind ik dit een bijzonder horloge, al weet ik niet precies waar dit in zit.
Je weet vanuit het Eterna_draadje wat ik van deze klok vind.mmmmooi dus.
Al ben ik bang dat ie net iets te groot oor mij is.
Blijven posten deze kloeke looker.