NA: Hoffman Racing 40 mechanical mk3

Goedemiddag, hopelijk houden jullie het hoofd een beetje koel. Nog even volhouden, verkoeling lonkt.

In de tussentijd deel ik mijn nieuwste aanwinst graag met jullie, de laatste telg van microbrand Hoffman. De vernieuwde versie van de Racing 40 mechanical Panda. Het is een handwinder waar er 300 van gemaakt zijn. Materialen; staal op rubber en saffier. Binnenin tikt een Seagull ST1901.


netjes ingepakt


keurig opbergdoosje erbij


Dat is hem dan!

Zoals gezegd is het een nieuwe iteratie van een bestaand model. Wat er precies veranderd is weet ik niet - zo veel heb ik me er (nog) niet in verdiept :). Maar out of the box ziet het horloge er mooi uit en voelt kwalitatief goed aan - toch altijd een beetje spannend als je online besteld en geen ervaring hebt met het merk.

De panda heeft 2 zwarte subdials. Links is voor de normale secondenwijzer. De centre seconds en rechts zijn voor de chrono. Opwinden voelt solide aan en de chrono functionaliteit werkt zoals het hoort wat mij betreft. Nu zijn dit wellicht niet helemaal representatieve temperaturen maar ik vond het rubber wel vrij snel zweterig worden buiten… Ben benieuwd hoe het draagt als het wat koeler is. Het voelt verder wel goed, soepel en zacht aan.

De caseback is open en laat het uurwerk zien - blijft leuk om naar te kijken. Mocht je meer willen weten kijk dan even op www.hoffmanwatches.com.

En nog wat extra foto’s…

Tot de volgende!

36 likes

Uhh ja sommige foto’s staan gedraaid, we moeten het er mee doen!

Mooi man! Geniet ervan.

Blijft een mooi uurwerk vind ik.

1 like

Mooi hoor, geniet van je nieuwe aanwinst :+1:t2:

1 like

Gaaf!

1 like

Gaaf horloge. Ik wens je er veel plezier mee!

1 like

Leuk! Ik heb de gewone quartz in twee varianten, als degelijk alternatief voor de MoonSwatch, ook leuk spul.

4 likes

Mijn beste,

Een magnifieke aanwinst.
Sportief met een aantrekkelijke uitstraling.

Gefeliciteerd!!
Ik wens je er een fijne tijd mee.:watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Mooie aanwinst. Veel plezier ermee.

1 like

Voor en achterkant zijn beide heel mooi. Proficiat

1 like

Die olijfgroene vind ik ook erg mooi.
Zie ik daar sailcloth bandjes? Mag ik vragen waar je ze vandaan hebt? Vind m.n. die bovenste mooi passen.

Oeh, even graven, maar volgens mij was dat de ‘Mayday Sailcloth Padded Divers Watch Strap - Off White Stitching’ die ik ooit bij Zuludiver heb gekocht. De onderste moet ik zo even ‘live’ opzoeken.
Maar sailcloth werkt iig als een tierelier bij deze horloges - vind ik.

1 like

Mooi hoor gefeliciteerd :ok_hand:

Merci

1 like

Gewoon goed gekozen. Gelukgewenst.

1 like

di ziet er goed uit en de caseback mag er ook zijn :ok_hand:
draag hem met plezier

1 like

Mooi horloge, véél draagplezier!!:watch:

1 like

Heel mooi!

1 like

Heel toffe aanwinst :ok_hand:

1 like

Leuke chrono. Gefeliciteerd met je racing chrono als NA

1 like