Om de aanstaande geboorte van ons eerste kind nog iets specialer te maken wilde ik graag een mooi horloge aankopen. Mooi voor de bruidsschat over 30 jaar . Zonder kennis van zaken ben ik een zoektocht gestart naar het mooiste horloge voor bijna alle omstandigheden. Door mijn gebrek aan kennis heb ik mij wel vooral beperkt tot de ābekendereā merken (Rolex, Jaeger-LeCoultre, Omega, IWC etc.), maar eigenlijk al snel was er een model wat ik er met kop en schouders bovenuit vond steken. Je raadt het al, de: IWC Portugieser Chronograph. Wat mij betreft het ideale horloge, wat zich net zo op zijn gemak voelt op kantoor bij mijn pak, als in het weekend bij de BBQ.
De moeilijkste keuze moest toen eigenlijk nog komen. Welke kleur moest het dial worden? De blauwe dial vond ik iets meer spreken, de witte dial iets meer all-round.
Om dit probleem op te lossen heb ik iets gedaan waar hier nog wel eens lacherig over gedaan: Ik heb twee āhommagesā van Parnis gekocht. Een donkere en een lichte. Dit om ze gewoon eens iets langer om de pols te kunnen hebben, bij verschillende outfits om te kijken wat me beter beviel.
(fotootje van de dokere, als test even op nato)
Hieruit kwam al snel dat de witte met blauwe wijzers inderdaad beter beviel. En zo geschiedde het. Sinds vandaag in de collectie en ik ben als een kind zo blij:
Proficiat met deze begeerlijke aanwinst!!
Een magnifiek horloge van een befaamd horlogehuis, voor een langdurige polstijd!!
Ik wens je er dan ook een eindeloze tijd mee.
Heel mooi! Gaaf ook dat je er de tijd voor hebt genomen en de investering hebt gedaan om te zien welke je het meest bevalt. Horloges die je met een echte reden koopt zijn eigenlijk altijd blijvers! Veel plezier ermee!