Het is alweer een tijdje geleden dat ik een reden had om een nieuwe aanwinst te presenteren. Maar na een bezoek aan S&C gisteren heb ik toch een reden gevonden.
Eerst een paar foto’s van hetgeen ik daar de revue heb laten passeren alvorens ik mijn keuze heb gemaakt.
De ranger ziet er op de foto goed uit maar vond hem in het echt toch wat aan de kleine kant.
De conquest was prachtig maar de band vond ik wat tegenvallen.
Dus uiteindelijk voor de black bay gekozen.
Mooie blauwe kleur maar bij thuiskomst kwam ik erachter dat het uurwerk +15 spm liep. Vandaag dus terug laten brengen en de variant met de antraciete wijzerplaat ervoor in de plaats genomen.
Deze loopt na een uur in ieder geval nog stipt op tijd
Dan nu de foto’s
Jemig wat een prutsers! Is het horloge in de buurt van een magnetische plaat in de toonbank geweest wellicht? Dit is 100% een magnetisme-issue. Vind de antraciet-plaat in elk geval mooier!
Er over nadenkend, eigenlijk zou elk “serieuzer” horloge in de winkel even - vol opgewonden - op een timer gelegd moeten worden, om dit soort blunders te voorkomen. Ze kosten geen drol meer inmiddels.
Mijn nieuwe Speedmaster Pro uit 2020 bleek, eenmaal thuis, te prellen. Heb ik met maar zelf even gefixt, maar dat kan niet iedereen.
Antraciete plaat is mooi hoor, maar je bent nu met je 2e keuze naar huis gegaan? Of had je al spijt van je keuze gekregen voor de wissel? Ik zou het anders heel slecht trekken
Heb ik een keer bij een sub gehad na service. Te sterke veer lijkt me. Ging wel vanzelf over na een tijdje.
Wel handig dat je dat als horlogemaker zelf kan fixen.
Best slecht dat dit in het test-traject na de service niet werd opgemerkt. Net als mijn toen splinternieuwe Speedy. Het gaat uiteindelijk allemaal om snelheid en omzet…