NA: Omega Seamaster Aqua Terra

Inmiddels alweer een ruim half jaar geleden afgestudeerd en toen besloten om mezelf te trakteren op een mooi horloge. Helaas toen de knoop nog niet kunnen doorhakken. De Aqua Terra zat steeds in mijn hoofd en dit vond ik dan ook een erg mooi horloge, maar het maximale budget was te klein om deze nieuw te kopen. Dus besloten om er maar even mee te wachten en te kijken of ik nog iets anders leuks voorbij zag komen, ik had tenslotte geen haast en wie weet kwam er eentje op het forum te koop…

Na een korte “pauze” begonnen met werk zoeken. Een aantal sollicitaties verder kwam corona om de hoek kijken… Toen ging het allemaal wat moeizamer maar gelukkig toch via Skype een sollicitatie gedaan waar ik ook ben aangekomen!

Tussen door nog een paar keer naar Juwelier Martens geweest in Maastricht om al dat moois eens in het echt te bekijken. En ook daar kwam weer die Aqua Terra van vorige keer voorbij… zou het dan toch deze worden?

Begin vorige maand begonnen met werken en aan het einde van de maand is natuurlijk het salaris op de bank gestort. Dan gaat het geld branden en dus ook maar besloten om nu gewoon die Aqua Terra op te gaan halen.
Gisteren was het dus zover en heb ik de nieuwe Aqua Terra mee naar huis genomen! Ben er super blij mij en om de pols nog mooier dan op de foto’s.

Nu nog rondkijken wat voor andere banden er zijn, wie weet wel zo’n Omega rubber band al zijn die volgens mij wel erg prijzig. Mocht iemand banden tips hebben voor de AT dan hoor ik dat graag :smiley:

Hier wat telefoon foto’s van de Aqua Terra (38mm in blauw).





131 likes

Classy :ok_hand:t3: Gefeliciteerd

1 like

Gefeliciteerd en veel plezier met je NA!

1 like

Prachtige aanwinst !!

1 like

Bam jonguh :muscle:

Lekker gevoel toch?!

Doet maar eventjes pijn en dan is het alleen nog maar genieten.

Gefeliciteerd :birthday:

1 like

Prachtig, gefeliciteerd!

1 like

Aaaaah eindelijk!!! Daar issie dan!
Gefeliciteerd! Prachtig horloge!

1 like

Ik ken dat, zomaar 20 kilo of zo…

Gefeliciteerd met je job en je hele mooie horloge!

2 likes

Precies dit inderdaad! Lekker gevoel om daar gewoon met een nieuw klokje naar buiten te lopen. En dat geld komt vanzelf wel weer haha

1 like

Gefeliciteerd met je nieuwe baan en natuurlijk het prachtige horloge. Rubberen band kan ik zeker aanbevelen, heb de AT namelijk op rubber.

9 likes

Heel mooi, juiste maat ook gekozen!

1 like

Van harte met de nieuwe aanwinst! :ok_hand:

1 like

Gefeliciteerd met de mooie aanwinst. Ga je zeker plezier van hebben. Ik heb de 41mm versie en draag deze elke dag met plezier en trots.

1 like

Je hebt ook een prachtige ervaring gekocht, die je nooit meer vergeet.

2 likes

Mooi, veel draagplezier, :+1:

1 like

Fraai hoor! Mooie maat ook. Gefeliciteerd en veel draagplezier :ok_hand:

1 like

Nu jij nog Jeroen… :smiley:

Haha, oeps. Nu laat ik hem staan ook.

Mooi hoor! Los erbij gekocht of zat deze bij de AT?

1 like

Veel draagplezier :+1:

1 like

Tja dat snap ik wel dat je deze mooi vindt. Heel veel draag plezier. En gefeliciteerd met je nieuwe baan.

1 like

Je eerste salaris is wel besteed! :ok_hand:. En nu genieten van deze schitterende Aqua Terra.

1 like