Toffe aanwinst, weer eens wat anders.
Echt een goed design, erg fraai.
Leuk ding! Geniet ervan!
Heel leuk en mooi horloge!
Heel erg leuk! Veel plezier ermee!
Tof ding! Gefeliciteerd!
Erg leuk horloge! Heel veel plezier ermee.
Gefeliciteerd met de aanwinst!
Enige op HF?
Gefeliciteerd met deze mooie kleurrijke aanwinst.
Veel plezier ermee.
Nee, origineel had ik gekozen voor een suede-band. Maar die is wel de band die je bij Paulin voor 44,95 + VAT kunt bestellen.
Mooi hoor
Leuk horloge.
Geniet ervan!!!
haha ik zal hem binnenkort eens posten Ook wel benieuwd of @mymese en ik op dit moment de enige op het forum zijn met een Paulin horloge of dat er meer zijn. Een Paulin Only Topic zal voorlopig nog niet nodig zijn schat ik
Omdat ik een tijdje een Anordain heb gehad en het zustermerken zijn heb ik mij Modul daar wel eens gepost. Mijn zoektocht begon ooit met de Neo, maar die wilde ik dan graag zonder datumvenster. Dat werd ingewikkeld en ik kocht een Anordain model 2. Lang verhaal, die is verkocht en de Paulin Modul kwam ondertussen een keer op mijn pad. De Neo is er inmiddels zonder datum. Maar mijn horlogebudget is op (c.q. gereservereerd voor mijn Dingemans over 1,5 jaar).
Mooi horloge zeg. Voor mij een onbekend merk, dus leuk om het verhaal te lezen.
Mooi aandenken aan Vancouver.
Draag hem met plezier
Super gaaf horloge!
Qua band zou ik hier voor een Marine Nationale in Connery/classic bond gaan
Mooie aanwinst. Achterzijde ook leuk. Veel plezier ermee.
Gefeliciteerd, heel veel draagplezier gewenst!
Dat vind ik een leuke! Ga ik eens naar kijken. Dank voor de tip!
Prachtig horloge, mooi verhaal en herinnering.
Ik had echt geen idee dat deze horloges ook in Vancouver worden geassembleerd. Met een erg leuk detail op het achterdeksel
Schitterende foto’s in Vancouver, en omgeving, zo te zien