Ik was van plan een certina ds action diver aan te schaffen en vroeg via de mail info welk horloge je dan kreeg. In de stickers etc, zoals een Seiko skx van buiten de europese gemeenschap.
Vertelde de ad aan mij dat je dan gewoon een horloge uit de vitrine kreeg. Uitgepakt.
Alleen op speciaal verzoek werd bij de leverancier een
fabrieksnieuwe niet uitgepakt horloge geleverd.
Is dit normaal? Horloge heeft weet ik niet hoelang in de
kijkkast gestaan, tig keer gepast en bekeken?
Niets let mij.Ik wilde weten wat gebruikelijk is.
Of je een zgn maagdelijk horloge krijgt, door niemand
gepast oid.
Of een horloge wat evt al een jaar ergens in de kijkkast lag en door velen bekeken en gepast etc.
Volgens mij heb je hier toch ook het onderscheid nieuw en nieuw in stickers voor?
In het tweede geval lijkt het me onwaarschijnlijk dat het een showmodel betreft, zeker wanneer er een stalen band op zit.
Even navragen voor dat je hem koopt om teleurstelling te voorkomen of zoals hierboven wordt gezegd iets van de prijs afpingelen .
Overigens vind ik het allemaal maar flauwekul. Als je naar een AD van bv Rolex gaat dan kan zo’n Datejust ook al al tig keer door al die HF forummers zijn gepast en bekwijld, maar zitten wel in de stickers…dus nieuw…?!
Wat is de reden dat je de bestelling doet via het web?
Ik gok de prijs. Dan moet je imo ook niet moeilijk doen over het ontbreken van de stickers, prijsverschil moet ergens vandaan komen.