Hoi,
Tja ik ben reeds langere tijd gefascineerd door een uurwerk met tourbillon.
En dit vooral voor het mechanisme.
Uit Zwitserland vrijwel onbetaalbaar. Na wat zoekwerk en dan een zeer moeilijke keuze…maar hier zie je het resultaat:
Ik kreeg naar mijn normen een zeer mooi uurwerk met tourbillon toegestuurd.
Perfect werkend met powerreserve en datum.
En vooral betaalbaar, ook 2jaar garantie en een betrouwbare firma.
Zeer mooie afwerking, + dubbele armband (rubber en leder) en perfecte afhandeling door de verzender. Met een mooi kistje in chinese lak.
Gefelciteerd met dit technisch hoogstandje, dat
onafhankelijk van afkomst, een lust voor het oog
is. (tu)
Groeten,
Martin
+1 … en met betere foto’s ook voor onze ogen
foto’s zijn helaas niet zo duidelijk , maar buiten dat natuurlijk van harte met je nieuwe aanwinst en erg veel plezier ermee (tu)
Ondanks de knipogen irriteer ik me elke keer mateloos aan dit soort geintjes. Ik ga toch ook niet bij elk meistersinger horloge braadworstgrappen maken? En dan laat ik de nog vervelender duitse associatisch nog even buiten beschouwing.
In mijn ogen draaid een Chinese tourbillon net zo mooi rond als een Zwitserse. Een Zwitserse tourbillon zal ongetwijfeld beter afgewerkt zijn maar, daar is de prijs ook naar. Al met al een luxe horloge :~
Ondanks de knipogen irriteer ik me elke keer
mateloos aan dit soort geintjes. Ik ga toch ook
niet bij elk meistersinger horloge
braadworstgrappen maken? En dan laat ik de nog
vervelender duitse associatisch nog even buiten
beschouwing.
X,
Martin
Groot gelijk Martin.
Geniet lekker van je aanwinst Walter (tu)
Jammer dat je foto`s niet zo goed zijn ik zie nou bijna niks van die tourbillon.
Afgezien van je sambal grap,vind ik die foto van Fawlty Towers wel een leuke verwijzing naar één van de beste series die ooit op tv is geweest.
Wat een klunzen die Basil en Manuel.
Afgezien van je sambal grap,vind ik die foto van
Fawlty Towers wel een leuke verwijzing naar één
van de beste series die ooit op tv is geweest.
Wat een klunzen die Basil en Manuel.
Ach ja…die sambalgrap is ook wat flauw… Word ook wat vervelend.
Yeps,
De afwerking zal zeker beter zijn en andere mechanieken, de meeste tourbillon uurwerken zijn dan ook in goud of platina. Ik heb vele zwitserse tourbillons in mijn handen mogen vasthouden (maar daar bleef het dan ook bij), enig mooi maar onbetaalbaar.
Ik weet dat mijn foto’s niet erg duidelijk zijn maar de verschillende modellen kan je vinden op perpetual-watch.com
Een beter fototoestel heb ik niet…je kunt niet alles hebben. Maar beste uurwerk-vrienden jullie roepen hier altijd naar keiharde bewijzen en ik doe wat ik kan:)
Soms stel ik mij vragen over de gigantische winstmarges bij “swiss-made”.
Ook zie je in europa een import van chineese uurwerken onder eigen merknaam ontstaan (astboerg). Tja der zitten overal kapers op de kust waar geld te verdienen valt.
Laat de chinezen maar lopen en hun klok tikt verder.
Mvrgr,
Walter
Astboerg stelt zich voor als een uurwerk manufaktuur in Duitsland. Maar in werkelijkheid is een in Berlijn wonende turk die chineese uurwerken importeerd met een eigen merknaam.
Na een beetje zoekwerk…:
Zafer Yigitoglu
Monumentenstr. 37
10829 Berlin
Deutschland UST.ID.Nr.: DE250830153
Tel.: 030-61659149
Fax: 030-61659145
Email: z@watchhouse.de
Internet: www.watchhouse.de
Dit is echt wel een niveau hoger dan de astboerg, niet in de laatste plaats door het gebruikte SeaGull uurwerk, duidelijk beter dan de Liaoning. Perputual is een echt merk, en niet een plakker.