Nieuwe band

Net een rally band van Bas overgenomen voor aan mijn Seamaster. Dit soort banden zijn lastig te vinden, meestal zie je ze met grote gaten of dik gevuld, en in een breedte tot 20mm ipv 22. Behalve dan dat er soms originele Heuer vintage racingstraps opduiken waar dan weer de hoofdprijs voor wordt gevraagd. Daarom ben ik ook blij met de nieuwe aanwinst. Ik vind het top. Nu nog een originele gesp erbij :slight_smile:


16 likes

Supergave combi Stef :ok_hand:t3:

1 like

:+1:t2:

1 like

W&v heeft vast nog wel een ouwe sluiting liggen.

Heb ik al wel eens gevraagd, maar ze hadden (toen) niks. Beetje zoeken op eBay denk ik. Origineel hoort er een vierkante gesp bij.

Erg mooie combi!:+1:t2:

1 like

Mooie combinatie. Is de band nu zwart of heel,donkerblauw?

Bijzonder trouwens, een ‘racing’ strap op een horloge wat bedoeld is voor onder water (seamaster…). Weet iemand of en wat de historie hierachter is?

Als een horloge een tachymeter heeft is ie niet bedoeld voor onder water.

2 likes

Tja, zo simpel kan het dus idd zijn. What’s in a name after all… :slight_smile:

Erg mooie combi - Kaufmann heeft ook hele mooie rally strap btw

1 like

Seamaster slaat in dit geval op de waterwerendheid van deze, die was 70meter. Band is zwart, heel donkerblauw was nog mooier geweest :blush:

1 like

Staat goed!

1 like

En deze band werd ooit meegeleverd:

1 like

Wow, ziet er heel strak uit! Fijn dat je er plezier van hebt!

1 like

Mooie combi!

1 like

Past er inderdaad perfect bij.

1 like

Nice!