Nieuwe Seiko modellen 2024. Nu zijn we link!

Neen.

Ik ben (alleen) lid van HF.

En inderdaad, we kunnen gewoon afwachten tot Fratello, Monochrome, Ablogtowatch, Hondinkee, etc etc de nieuwe Seiko modellen presenteren.

En nadat we die bekende websites zelf reeds gelezen hebben, kunnen we hun Seiko foto’s hier op HF kopiëren.

Maar dan is het inmiddels toch oud nieuws, zoals elke journalist weet. Het spannende, het nieuwe is er dan toch al af. Het wordt saai.

Gruppo Seiko 1881 is gewoon een gerespecteerd Italiaans horlogeforum, gewoon HF Italië.

Als hier de keuze is om voortaan
( oude ) foto’s te kopiëren van bovengenoemde horloge platforms, dan is dat zo.

Besef goed: de genoemde horloge platforms laten slechts een zeer klein gedeelte zien van de nieuwe Seiko releases. Wat hun uitkomt…

Ik ben het helemaal met je eens dat die onzin vanuit Seiko ongewenst is, maar toch goed om op te merken dat ook deze screenshots tegen de regels zijn ondanks dat dat niet opgemerkt gaat worden en ik deze strategie zelf ook ga overwegen :slightly_smiling_face:

1 like

Ik heb mezelf er niet in verdiept, maar mag je ook niet een foto plaatsen met verwijzing naar de bron?

2 likes

Neen

Een massaproduct uitpoepen met behulp van zeer vervuilende Chinese industrie mag wel. Maar een productfotootje plaatsen mag niet. Mijn klomp breekt op meerdere plaatsen!!

3 likes

Tsja,

Ik geef je een recent voorbeeld hoe volstrekt achterhaald en achterlopend jouw " reguliere kanalen " zijn:

Hierbij jouw favoriete Monochrome,
van slechts 5 dagen geleden:

Zoals gezegd: 5 dagen geleden. Da’s super recent, toch?

En nu mijn post uit…

September 2023!

‘’"
Beetje groen.

SRPK77

‘’"

Als het jouw voorkeur heeft om
het topic " Nieuwe Seiko modellen 2024 " van ouwe meuk te voorzien, vind ik dat niet interessant meer. Da’s HF onwaardig.

4 likes

Ze maken het wel lastig om Seiko fan te zijn :rofl:

Interesseert me echt niks, vrees ik. Een Seiko horloge wat ik nog niet ken is een Seiko horloge wat ik nog niet ken. Of ik dat vijf maanden geleden lees of nu zal me worst zijn.

Het topic zou voorzien moeten worden van Seiko releases uit 2024. Zo veel is evident. Als ze in September 2023 een model voor-aankondigen wat in Maart 2024 pas op de plank ligt past het in dit topic. Als het model in September 2023 al uit was, dan niet.

Het interessante hier is niet het tijdstip waarop mensen met de nieuwe Seiko aan komen zetten. Het is gewoon een topic waarin mensen die een mening hebben over de nieuwe Seiko’s daar lekker over komen discussiëren.

Dit is een forum. De gezamelijke discussie is alles, dat is wat het interessant maakt: De reactie van de mensen. Als HF morgen verdwijnt zal ik de informatie over horloges niet zozeer missen als meer de figuren die hier rondlopen.

Nonsens. Sorry. Ik geloof dat ik bij het starten van deze topics een iets andere insteek had dan jij er van bakt. :slight_smile:

Wat niet zeggen wil dat ik de hoeveelheid nieuwe modellen die je opsnort niet waardeer, maar kom op zeg, het zijn snuisterijen. Als we er wat later over ervaren dan Gruppo 1881 slaap ik daar niet minder om.

Nee, Gruppo 1881 is echt een groep Seiko liefhebbers pur sang. Vandaar ook de naam. Hologeforum is een prachtig plurifome toko waar mensen van allerlei pluimage rondlopen, en niet alleen tatta’s die een Seiko zoeken.

Het is altijd moeilijk voor me om ergens fan van te zijn. Iedereen is ook maar een mens, zeg maar.

1 like

:-1:t2:

:+1:t2:

Hoe eerder hoe beter!

2 likes

Énnnn on topic!

Uiteraard weer eens een limited release. Moet zeggen dat ik de soort golvende beweging wel verfrissend vind.




Seiko has announced a new pair of Cocktail Time Presage models. The SRPK75 (SARY239 JDM) has a dial inspired by the original cocktail Purple Sunset created by STAR BAR Owner Hisashi Kishi. It has a gradation from navy to purple, expressing the sky around sunset when it is getting dark while retaining the reddish hue of the setting sun. It has a stainless steel case measuring 40.5 x 11.8 x 47.5mm and utilizes the 4R35 automatic calibre. This is a limited edition of 9000 units with 500 dedicated to the Japanese market. The SRE014 (SRRWO02 JDM) has a dial inspired by the original cocktail Pinky Twilight, with a gradation from pale pink to yellow, reproducing the faint glow of the sky as it approaches sunset. It has a stainless steel case measuring 30.3 10.9 x 37mm and utilizes the 2R05 automatic calibre. This is a limited edition of 5000 units with 300 allocated to the Japanese market.

4 likes

image
S3E13

welke is dit?

Doet me gelijk denken aan een voetbalshirt.
:face_with_spiral_eyes:

Nog even een laatste testje…

Kijk, een foto van een computerscherm:

En een verbeterde versie van bovenstaande foto:

Moet wel computerscherm eens schoonmaken…

Zoiets mag wél van Jur,
toch @Chlorophyl ?

5 likes

Ik denk van niet, is hetzelfde als je een “print screen” maakt op je mobiel en die deelt.
Het is niet “jouw” foto. En er is geen directe link naar Seiko waarop deze foto “gehoosd” wordt.

1 like

Dat zou best kunnen.

Maar ik denk dat dit topic Nieuwe Seiko modellen een leuk en actueel topic gaat worden als we, indien " link kopiëren " niet werkt, dat we bewerkte screenshots gaan plaatsen in dit topic.

Zoals @Fate_Amenable_To_Change ook zo treffend aangeeft:

Want…

Dus:

Link kopiëren als het kan,

en anders bewerkte screenshots plaatsen!

Ik gooi er even een voorbeeldje in:

4 likes

De vraag is wie het ontdekt.

De laatste optie is nog dat je op iedere foto van Seiko een nepsnor en een bril op het horloge zet.

Persiflage mag altijd.

3 likes

Hij zit hier naast me. Ik vraag het zo even.

1 like

Doe hem mijn groeten.

Als ik zijn auto moet wassen, dan hoor ik dat wel… :rofl:

1 like