Nieuwe Sevenfriday M1 binnen - Ben ik een zeur?

Allen,

Ik heb de gok genomen en een Sevenfriday besteld. Een acquired taste, om het maar genuanceerd uit te drukken. Let op, ik heb deze niet van een forumlid. Er stond hier een te koop. Die ben ik misgelopen en heb uiteindelijk deze nieuw besteld. Gister binnengekomen. Ik zie echter twee slordigheden die mij dwars zitten. De verkopen gaat een vervangend exemplaar leveren gelukkig. Achtergrond: ik ben een enorme zeikerd soms. Daardoor weet ik niet of mijn verwachtingen dit keer realistisch zijn. Maar ik benader SF op basis van hun eigen pretentie: niet high end, maar als je minimaal 1K voor je horloge vraagt, mag ik wel goede afwerking verwachten. Op de twee foto’s zie je mijn terugkoppeling naar de verkoper.
1: coating is slordig, loopt uit op de gepolijste rand (is dus geen reflectie)
2: plek op een van de onderdelen van de dial


Meningen over het design en specs voor dit geld zijn mij overigens bekend :wink:

Meningen over mijn redelijkheid worden wel enorm op prijs gesteld! Daar ben ik vooral naar op zoek

2 likes

Ik vind jou geen zeur. Voor dit soort geld mag je een perfect afgewerkt exemplaar verwachten.

7 likes

Idd! Moet echt niet kunnen bij een horloge van 1k, hopelijk is het 2e exemplaar perfect

Geen zeur, volledig terechte opmerkingen!!

Jip!

Je hebt gelijk :+1:

Voor dat geld moet het gewoon goed zijn

Zou goed moeten zijn!!!

Zou dit niet accpeteren

Uw bericht is tijdelijk verborgen en wordt zo spoedig mogelijk beoordeeld.

Weet je zeker dat er bij 1 (coating) niet nog een beschermend plastic over het horloge zit? Dit is namelijk soms echt bijna niet te zien, tenzij het langzaam begint los te rafelen aan de rand.

Als WIS gaat het ons niet eens meer om de juiste tijd, onze horloges moeten er goed uit zien, zéker als ze nieuw worden verkocht. Zelfs als ik een nieuwe Casio van € 50 koop, verwacht ik geen slordigheden, dat is niet van deze tijd en kan je hoogstens verwachten van een Chinees prulletje van 10 euro of minder. Lap je een bovenmodaal bedrag van meerdere honderden (alleen wij gekken en de rijkeren doen dat!), dan verwacht je QC van de eerste orde. Dit mag niet voorkomen en doen mijn mening over de SF erg dalen, slordige mensen op de QC, en kan al helemaal niet voorkomen bij horloges die de PM limiet (Poor Mans Limit) van $ 1000 overschrijden.

1 like

Thanks allen! Goed om te weten dat er een volledig forum achter mij staat.

Ik heb dit exemplaar van een Duitse (grijze) verkoper. Met voldoende reputatie. Als ik een horloge koop van een model waar ook replica’s van bestaan, doe ik eerst behoorlijk onderzoek. Er zijn inderdaad eng goede replica’s maar er zijn altijd details die dat weggegeven. Die ken ik inmiddels en daar heb ik als eerst op gecontroleerd. Dit exemplaar is echt, dat durf ik zonder twijfel te stellen. Saillant detail is overigens dat er ook replica’s bestaan die je onder meer herkent aan het feit dat die (wel) saffier hebben.

En ja, het is een horloge van +1k, maar de specs zijn ook niet feilloos. Je mag voor dat geld bijvoorbeeld ook saffier en/of een ETA verwachten. Ik was dus even bang dat ik ook een minder hoge afwerking moest gaan verwachten. Maar gelukkig onderschrijven jullie dat ik vast moet houden aan mijn verwachting van een goede afwerking. De verkoper is het gelukkig met mij eens!

En nee, het is geen folie. Die had ik al verwijderd. Als ik straks een goed exemplaar heb, zal ik een fatsoenlijk review doen.

1 like

Je hebt helemaal gelijk!
Heb reps. gezien in een vergelijking die er beter uitzagen.
Opmerkelijk was daar ook dat het bandje superieur was aan dat van de gen. :fearful:

Ik sluit me helemaal aan bij James T Kirk. Zelfs op een Casio van 50 euro verwacht je dit niet. Dus gelijk dat je reclameert hoor.

Voor dat geld moeten dit soort dingen gewoon niet kunnen, punt.

Zou hem zelf terugsturen. Een goed exemplaar of niks. Als Seiko een vijfje prima kan afwerken…

Je bent zeker geen zeur. Volkomen gelijk en in je recht dat je bent gaat reclameren.

Volkomen eens met de bovenstaande reacties; dit is niet acceptabel

Groot gelijk. Niet 100% in orde is omruilen.

Eens met u en allen: niet acceptabel, terug met dat ding! Jammer ook, zal toch de pret wat drukken…

Terugsturen inderdaad! En het exemplaar dat je hier op het forum gemist hebt, staat inmiddels elders al weer (voor veel meer) te koop.

Ik ben het helemaal eens met bovenstaande reactie s .