Zou voor de Neomatik gaan. Volgens mij ook een mm groter maar vind m vooral wat moderner. De Tangente is ook absoluut geen superklassiek horloge maar wel een stukje klassieker. Vind de quirkiness van de Neomatik wat aansprekender.
Klopt, uiteindelijk zijn het maar details (behalve die 1000 euro dan )
Ik heb de Tangomat gepast een eindje terug maar ik vond 'm net wat te dik als’k m vergeleek met de 35mm handwinder. Qua diameter gaan ze beide goed (tis maar wat je zoekt), maar ik heb zin in een kleiner uurwerk voor de meer dressy dagen. Vandaar valt ie af
Van diameter zijn ze gelijk. Ik denk dat de small seconds identiek is, heb even een andere foto gepost van de alpha.
Wat betreft de quirkiness heb je zeker gelijk. Er zit net wat meer in de wijzerplaat dan bij de klassieke. Hij is wel bedoeld voor de meer dressy events, maar de dag van vandaag zou me dat niet tegenhouden eigenlijk, zeker niet met zn 35mm.
Ik vind m cool! Nummer 100/100 wordt van mij. Hij is overigens (o.a.) gebaseerd op dit schilderij. Mijn favoriet van Mondriaan en precies 100 jaar geleden.
Ik vind de normale Orion een beetje klassiek (lees beetje saai). Metro vind ik erg gaaf doordat t wat anders is, daarom vind ik deze erg mooi. Juist omdat ik de kast van de Orion wel t einde vindt.
Het is wel een gedurfde keuze. Ik vind de eenvoud juist zo mooi aan de Orion. Maar dit ontwerp is wel ‘funky’. Ik vind het schilderij mooier, maar het horloge ook niet verkeerd.
Ik vind’t wel wat hebben! In een oogopslag is’t gewoon een simpele klok, tot je even langer kijkt en dan begin je het pas te zien. Ik vind 'm wat te monotoon sowieso (had liever meer mondriaan kleuren gezien), maar wel een geslaagde limited