Popma Schreef:
@MCFR
als jij zo gauw weet waar een vol titanium
uitvoering ligt dan wil ik best even kijken…zou
niet weten waar ik 't moet zoeken!
WW heeft de versie met de rubber band, en zo zijn
er nog wel een paar te vinden, vol titianium word
een zoektocht vrees ik
Kom je gezellig naar Den Haag
volgens mij had ik em maandag bij Willegen nog gezien naast de zwarte.
Als je overigens overweegt om je Tag te houden, zou het dan niet juist leuker te zijn de PO in het grijs/zwart te nemen? Puur ter afwisseling. Want hoe langer ik naar de OSPOLMLE kijk, hoe meer de grijs glanzende gloed op de bezel me doet denken aan een 8500. En dat grijze staat ook best stoer.
Verder zoals MCFR zei, best is toch om te passen. Een gewicht in cijfers geeft voor mij een indicatie, maar soms speelt er meer, zoals de balans tussen kast en band, draagt ie vaster of losser, etc. Heb de titanium vorig jaar es in m’n handen gehad, en hoewel ie een heel stuk lichter is dan de stalen variant vond ik em ook niet “lucht licht”. Bij sommige quartz klokjes heb ik dat gevoel dat er niks in zit. De 8500 draagt echter een aardig steentje bij.
Helaas was ik maandag al geweest en kweenie of ik weer in de stad kom binnenkort. Heel misschien donderdag. Als ik er kom, zal ik even een kijkje voor je kunnen nemen. Misschien dat er ook andere leden zouden kunnen?