Patek Phillipe Nautilus 5711

Gisteren toevallig het 4Tv programma gezien "rijker dan je denkt"
Daar had iemand een PP bij.
Wachttijd van 7 jaar, aankoopprijs 30.000 euro.
Hij kon het horloge verkopen voor 44.000 euro…

De koper zei dat als je met nieuwe wagen uit de garage rijdt, die direct een pak minder waard is, maar als je het “geluk” hebt om bij een juwelier met zo’n gegeerde PP buiten te wandelen, je al onmiddellijk geld aan het verdienen bent…

5 likes

Je hoort er op te passen voor de volgende generatie. Niet tot op de cent bijhouden wat je ervoor kunt vangen. Dat is geen rijkdom , dat is armoe.

14 likes

Absurd eigenlijk :joy: punt is denk ik wel dat het geld moet zijn wat je kan missen, in dat geval zou het de investering wel waard zijn.

Ja, en dan verkoopt de volgende generatie het voor nog meer geld en gaan ze er mee op vakantie! :joy:

1 like

Tsja, zo belangrijk is het allemaal niet natuurlijk. Ik zit overigens momenteel in een fase waarin ik me afvroeg waarom ik de Nautilus eigenlijk ooit zo prachtig vond. Ben nu meer een Royal Oak type :yum:. Maar goed, op de buis je rijkdom tentoonspreiden en daarbij de tweedehandsprijs van je polssieraad proclameren is natuurlijk wel een beetje sneu.

3 likes

Ik vind beiden wel iets hebben, maar nu ook niet dat ik er word door omvergeblazen…

1 like

Dus, niemand meer een auto kopen maar een pp, lossen we ook meteen het “milieuprobleem” op.

2 likes

Yep, veel minder uitstoot, en vaak nog goedkoper dan een dure klassebak! :slight_smile:

1 like

Niet per sé! Op je auto kan je vaak een prachtige belastingkorting krijgen. Ook iets om trots op te zijn, toch?

Persoonlijk vind ik een Royal Oak ook een stuk fraaier dan een Nautilus.

Zouden ze ook op een PP moeten geven…geen batterijtjes = goed voor het milieu :joy:

2 likes

Bel 0900-1450. Da’s stichting korrelatie. Ik zie namelijk dat je aan het afgleiden bent. Dit is een interventie. :slight_smile: Brrrr. De royal oak. Brrrrrrrrrrr.

En dan hebben we het nog niet over wat het Instagram tijdperk met de psyche van mensen doet. Ik vraag mij echt af wanneer we tot de conclusie komen dat dat type social media wellicht ontwrichtend werkt op zowel onze eigen geest alswel de maatschappij. Want wat ik tot nu toe allemaal zie is niet gezond. :slight_smile:

Er worden ook steeds minder moppen verteld…
Jammer

Het valt nog mee vind ik.

3 likes

Er glijdt er hier maar een af!

Shit, verkeerde topic😬

De oplettende burger merkt dat dat sterk te maken heeft met de tijd. Later op de dag gebeurt het me niet. :slight_smile:

Enfin, koffie gehad. Nog een bakje, en we kunnen er weer tegenaan. :+1:

2 likes

Zit ik me alleen nog af te vragen hoe ik met die PP op m’n werk kom; zitten er ook wielen onder? :thinking::joy:

Met stijl :sunglasses:

3 likes

Vandaag zou dat betekenen drijfnat van de regen, dat is inderdaad best stijlvol. :smile:
Hoe waterdicht is zo’n PP eigenlijk?

Het is dat ik nogal risico-avers ben en ik ze eigenlijk ook niet mooi vind, anders zou ik het nog overwegen in zo’n ding te investeren. Wie zegt dat die dingen binnen 7 jaar nog even populair zijn ?

Want, zoals hierboven gezegd, een spaarrekening brengt geen gebenedijde reet meer op. Risico moet je sowieso nemen voor wat rendement, dus waarom niet in zoiets ??