Pie Pan Post!

Even een vrijdagmiddag NA’tje omdat ik hiermee wel in mijn nopjes ben.

Vandaag ontving een pakketje uit Rotterdam, van ene @PeterLC.

Ik had al een tijdje mijn ogen open voor een leuke Pie Pan, maar op de een of andere manier zijn ze altijd óf te duur, óf te versleten. Totdat ik op een gegeven moment op MP keek en er weer eens zo’n geweldige advertentie opdook met foto’s gemaakt vanachter matglas. Maar de verkoper leek oprecht een ouwe kerel en dat is vaak een goed teken in de jacht naar vintage horloges. :wink:

De gebruikelijke lowball-biedingen waren al gedaan, dus het leek me wijs om maar eens gewoon ouderwets te bellen. Ja hoor: senior citizen die hem back-in-'68 van zijn eerste salaris had gekocht en hem 45 jaar had gedragen voordat hij in een lade verdween. 'Onderhoud? Wat bedoelt u?'
De prijs liet gelukkig nog wel ruimte voor een beurt, dus ik heb de gok genomen en geld overgemaakt.
And I wasn’t disappointed. Juiste kroon erop, fixoflex, ongepolijst, licht gekrast, subtiele champagnekleurige tropical wijzerplaat en wanhopig toe aan een beurt.

Toen heb ik contact opgenomen met @PeterLC. Die zag het wel zitten, dus is hij op de post naar Rotterdam gegaan. Peter stuurde voortdurend updates van de status, voorzien van mooie foto’s van de binnenkant. Heel prettig, Peter is een aanrader. :+1:

image

Van de week eindelijk bericht dat hij klaar was en vanmiddag stond daar ineens de postbode voor de deur met een pakketje. In de tussentijd had ik ruim de tijd om een bandje te scoren, dus die kon er meteen op. Moeilijk om om foto’s vast te leggen. In het echt is hij veel mooier. :ok_hand:

87 likes

Mooie aanwinst; veel plezier ermee. :+1:

1 like

Prachtig, geniet ervan!
Hij oogt nog heel fris :+1:

1 like

Prachtige authentieke NA, helemaal in mijn straatje. Veel plezier ermee.

1 like

Wauw! :heart_eyes: :+1: Dat uurwerk, die wijzerplaat, die lugs! :heart_eyes: Hier ga je nog lang van genieten! Van harte! :smile: :ok_hand: :ok_hand:

1 like

Mooi! Gefeliciteerd met deze mooie aanwinst. Dit type is zo ongeveer de enige die mij kan bekoren qua vintage :+1:

1 like

Dat zijn de leukste soort vondsten.

1 like

Je hebt een like gekregen. En ik feliciteer je. Maar wil je het in het vervolg wel eens even laten om onder dat soort titels een NA te doen?

Ik dacht in mijn onschuld dat we foto’s gingen zien van de HFLE wijzerplaat, maar dat draaide op een meer dan milde deceptie uit. :cry:

2 likes

Prachtig !
Gefeliciteerd met deze NA !

1 like

Die zou ik in een andere categorie posten. Ik stuur je anders wel ff een PB met die foto’s. :+1:

Over vijf weken

5 likes

Jij smakeloze cultuur barbaar :heart:

1 like

Ik weet het, ik weet het. Maar ja, jeugdig enthousiasme he?

En dat krijg ik op mijn leeftijd niet dagelijks.

1 like

Mooi hoor, een stalen no-date versie zou ik ook nog wel eens willen bezitten.

1 like

Tof! Wat een pareltje!

En ik kan beamen dat @PeterLC een topper is! :wink:

3 likes

Gaaf! Erg mooi horloge. Veel plezier ermee!

:heart_eyes:

1 like

Wow, leuke Omega. Goede vondst! Die wil ik nog eens zien. :innocent:

1 like

Erg mooi! Zo eentje zou ik ook nog graag eens bepotelen

1 like

Dat gaat lukken :+1:

1 like

Mooi hoor, geniet ervan! Heel herkenbaar: te duur of versleten…het is ook altijd wat met die pannenkoeken.
Staat hoog op mijn wensenlijst. :ok_hand:

1 like

Wat een pracht …

1 like