Rolex Submariner 16610LV alias “Kermit”

Al lange tijd zit het in mijn hoofd voor een 5digit sub. Dacht eerst voor een 1680 van 77’ te gaan (geboortejaar) maar de sub lv alias kikker blijft me steeds volgen.
Was ooit mijn eerste sub die ik had en tja oude liefde roest niet he.

Dus nu rustig op zoek naar een full set 16610lv.
Dus als iemand er eentje heeft ? Feel free to offer

2 likes

Ik zag pas een complete set met service bij @WristCandy. Maar wellicht heb je het zelf ook gezien

4 likes

Lug linksonder heeft wel een lelijke beschadiging

2 likes

Ik zie het inderdaad

Maar wellicht wat af te spreken dat het wordt opgelost via Tempus met laserwelden of zoiets. Zijn goed in wonderen verrichten. Heb er weinig verstand van hoor, wel een complete set met service van Tempus.

2 likes

Ja die had ik ook al gezien en staat al best lang te koop.

1 like

Ik mis ook een duidelijke foto van het kroontje op de clasp. Is vaak ook niet een goed teken. Als die nog niet is plat gedrukt wordt dat vaak wel op de foto gezet. Maar de lugs lijken nog wel goed dik.

En het topstaat noemen met die buts en voor net geen 13k? Ik zie ze meestal voor 14/15k gaan. Maar goed heb hem niet in de handen gehad dus moeilijker te oordelen.

3 likes

Dat is wel zo inderdaad

Verder heb ik er te weinig verstand van.

Dat is wel ff 2 jaar terug hoor :sweat_smile:
Ik betaalde dat in dec ‘22.

Die van mij was mint (in elk geval een stuk beter dan die hierboven) met verse tempus service en mocht flink bloeden :money_mouth_face:

2 likes

Misschien hou ik de verkeerde kanalen momenteel dan in de gaten :upside_down_face::joy:

2 likes

Steiner, maastricht, V serie vrpr 12950 full set

Succes.amigo, hasta luego.

2 likes

Filipucci D serie 13250 full set, en een NOS voor een kleine 18k

2 likes

een NOS zou ik sowieso niet doen. Het is de bedoeling de Kikker te dragen.

1 like

Kermit, toch?

IMG_4324

2 likes

Dit begrijp ik niet helemaal. Je kunt een NOS gewoon dragen hoor. Okee het kost wat meer, maar dan heb je wel een nieuwe. Best uniek, 16/17 jaar na einde productie.
Wanneer je het alleen als investering ziet, en bang bent om wat geld te verliezen bij doorverkoop is een NOS gaan dragen inderdaad niet de beste optie.

2 likes

Oeps, ipv 13250 bedoelde ik 12350. Scheelt wel een flinke slok

2 likes

Een reële optie zal het niet zijn gezien de prijs. Maar het vult je referentiekader misschien wel aan. 18k is opeens een koopje.

Foto van die case back is niet heel smakelijk :sweat_smile:
Roept gelijk ook wat vragen op want de prijs doet je denken aan NOS. Maar staat er niet bij vermeld, geen stickers te zien.

Kolere…de gemiddelde schimmelteen ziet er frisser uit.

2 likes

Jah niet wat je bij hun verwacht

die is blijkbaar toch al mooi gedragen aan de caseback te zien…

1 like