ik heb gister me grail watch gekocht (omega speedmaster 300 vintage look)
bij het op maat maken van me horloge hebben ze de schroeven in me bandje beschadigt (het ging nogal klunsig)
nou vind ik dat niet echt een super probleem, maar ik wou toch weten wat jullie hier van vinden en of ik miss toch moet gaan bellen met de juwelier.
Gisteren meteen moeten constateren en ze laten vervangen door de juwelier. Nu wordt het een lastiger verhaal denk ik. Zou het zelf wel vinden afleiden aan de nieuwe horloge ervaring.
Heb zelf 2 rolex schroeven naar de klote gedraaid, en heb die wel laten vervangen. Was 24 euro p/s geloof ik.
Ja, dan zou het een ander verhaal zijn, maar ik zou 'm er wel even op wijzen.
Sowieso oppassen dat je ‘buisje’ dat tussen de schroeven zit, weer netjes op de juiste plek terugzet. Bij dit type banden kan het snel gebeuren dat een schakel scheef komt te zitten en met een beetje pech valt dan de band van jouw arm
Beschadigde onderdelen bij een nieuw horloge, die door een juwelier veroorzaakt zijn, altijd reclameren. Als het nu al stoort dan zal je het altijd blijven zien!
Geef mij het adres waar ze die schroeven gratis leveren. Omega vraagt er minimaal € 5,- voor
Aller eerst gefeliciteerd met je nieuwe aankoop ik neem aan dat het nog het vorige model Seamaster 300 is , ant het nieuwe model wordt nog niet uitgeleverd.
Het verwijderen van links is inderdaad nogal een uitdaging. Dat komt omdat er locktite op de schroefjes zit. Tevens moet je de goeie Bergeon schroevendraaier hebben. Ik denk in dit geval de 200.
Voor het los draaien van de schroefjes heeft het zin om de band te verwarmen door deze in warm water te liggen zodat de locktite wat kan oplossen. Dat zou een omega dealer natuurlijk moeten weten.
Ik zou sowieso terug gaan met het horloge een vragen om nieuwe schroefjes en dan hangt er nog vanaf of het schroefjes zijn die nu op de bank zitten of op de reserveliinkjes die er uit zijn gehaald. Hij zal die schroefjes wel niet hebben liggen en anders moet je ze even omwisselen en als reserve nieuwe bestellen.
Succes en nogmaals veel plezier met je nieuwe aanwinst.
Ik heb de nieuwe Speedmaster, en de band was door de AD te lang gelaten. Ben niet onhandig en kan netjes werken maar wat een k#'tsysteem! met die microschroefjes. Als je te hard uitademt liggen ze op de grond, nauwelijks recht op de draad te zetten… Zelfs met Bergeon schroevendraaiers 2 stuks naar de maan gedraaid en een kras op de schakel. Als ik eraan denk moet ik weer een beetje huilen
Iedereen zijn vak bandschroeven hebben een grote kop en je moet ze goed verwarmen voor het losdraaien. Niet in warm water leggen ( schreef onlangs iemand) maar gebruik even kort een microbrander. Dan verbreek je gemakkelijk de Loctite verbinding.
Was een van de eersten die werd uitgeleverd, ben ervoor naar Duitsland op en neer gereden… Dus tja om voor het uithalen van een schakeltje weer 900km te gaan rijden… En hier waren de ADs nog dicht.
Interessant trouwens om te horen dat er nog wel wat meer aan te pas komt. Ben van plan om de schade te laten herstellen, want telkens als ik 'm omdoe kriebelt het en niet op de goede manier…