Show me your Balls

Mooi! Gefeliciteerd. De generatie III met de Silverstar band. :smiley: :+1:

2 likes

Mooi!

1 like

Officieel is het de ‘Engineer III Endurance 1917’

Naar een of andere boot-expeditie naar antartica die misgelopen is, maar waar de kapitein (een of andere Ernst) de held is geweest.
Cocs uurwerk met speciale olie om te blijven werken als ik ook met de boot op Antartica vastzit (-40gr of zo).

4 likes

Ah, mooi. Leuk om te weten!

Wat een zwakte.

Wel een hele mooie aankoop :ok_hand:t3: Veel plezier ermee!

1 like

Zijn helaas wel meer merken. Persoonlijk vind ik regelmatig de rolexen, tudors, seiko om er een paar te noemen, teveel de boventoon voeren. Daarom vind ik dit draadje een heerlijke verademing: Laat je Off HF horloge zien

Uiteraard, niet alles is mooi en dat hoeft ook niet. Juist de niet standaard horloges verbreden je horizon naar mijn idee.

Ikzelf ben al een tijdje aan het kijken naar een Ball for BMW. Daar zitten een aantal zeer interessante modellen tussen.

2 likes

Dat klinkt zoooo fout :joy: :rofl:
Maar in de context geheel juist :+1:

Hier is mijn Ball!
Zoals hierboven gezegd: Ball Engineer III Endurance 1917. Nummer 40/1000
Meer bling bling (polished) dan wat ik had. Maar echt een knap ding!
Mijn eerste chronometer. Mijn eerste tritium. Mijn eerste 40mm. Mijn eerste horloge van deze prijsklasse.
afbeelding afbeelding afbeelding

18 likes

Gaaf hoor! Gefeliciteerd

Top! Mooie klok veel plezier er mee.

1 like

Tritium is best leuk!
Het is niet de gloed van pas opgeladen luminova - maar het is er gewoon altijd. Ook al heb je geen zon gehad (zoals in deze donkerdere dagen)

5 likes

Je snapt niet dat er zo weinig horloge merken zijn met tritium. Heerlijk om een altijd afleesbare klok bij te hebben.

3 likes

15 likes

11 likes

Erg stil hier dus hoppa weer leven in blazen (beetje jammer dat dit moet voor zulke mooie toolwatches!)

16 likes


Voor de donkere dagen

10 likes

glowww baby!

16 likes

10 likes

Ik ga die kleurtjes steeds mooier vinden.

2 likes

Is wel echt gaaf hoor in het donker die kleuren :smirk:

2 likes