Mooi! Gefeliciteerd. De generatie III met de Silverstar band.
Mooi!
Officieel is het de ‘Engineer III Endurance 1917’
Naar een of andere boot-expeditie naar antartica die misgelopen is, maar waar de kapitein (een of andere Ernst) de held is geweest.
Cocs uurwerk met speciale olie om te blijven werken als ik ook met de boot op Antartica vastzit (-40gr of zo).
Ah, mooi. Leuk om te weten!
Wat een zwakte.
Wel een hele mooie aankoop Veel plezier ermee!
Zijn helaas wel meer merken. Persoonlijk vind ik regelmatig de rolexen, tudors, seiko om er een paar te noemen, teveel de boventoon voeren. Daarom vind ik dit draadje een heerlijke verademing: Laat je Off HF horloge zien
Uiteraard, niet alles is mooi en dat hoeft ook niet. Juist de niet standaard horloges verbreden je horizon naar mijn idee.
Ikzelf ben al een tijdje aan het kijken naar een Ball for BMW. Daar zitten een aantal zeer interessante modellen tussen.
Dat klinkt zoooo fout
Maar in de context geheel juist
Hier is mijn Ball!
Zoals hierboven gezegd: Ball Engineer III Endurance 1917. Nummer 40/1000
Meer bling bling (polished) dan wat ik had. Maar echt een knap ding!
Mijn eerste chronometer. Mijn eerste tritium. Mijn eerste 40mm. Mijn eerste horloge van deze prijsklasse.
Gaaf hoor! Gefeliciteerd
Top! Mooie klok veel plezier er mee.
Tritium is best leuk!
Het is niet de gloed van pas opgeladen luminova - maar het is er gewoon altijd. Ook al heb je geen zon gehad (zoals in deze donkerdere dagen)
Je snapt niet dat er zo weinig horloge merken zijn met tritium. Heerlijk om een altijd afleesbare klok bij te hebben.
Erg stil hier dus hoppa weer leven in blazen (beetje jammer dat dit moet voor zulke mooie toolwatches!)
Ik ga die kleurtjes steeds mooier vinden.
Is wel echt gaaf hoor in het donker die kleuren