Crosspost van WDWV:
Zie hier de toch wel ondergewaardeerde Sinn 203, minder populair dan de 103.
Grootste verschil zijn natuurlijk de wijzers en de bezel (zilver vs zwart).
En de 203 was alleen met saffier beschikbaar, waar de 103 met plexi wel echt een andere uitstraling heeft.
De wijzerplaat is bijna identiek, waarbij ik de dubbele index bij 12 van de 203 mooier vind dan de enkele zoals bij de 103.
Dat er geen “automatik” op de dial staat vind ik ook een grote plus - bij de 103 vind ik dit echt minder, en overbodig.
Het boven getoonde model is titanium met de Ar technologie, en de warme tritium maken dit exemplaar extra aantrekkelijk voor mij.
Mooi horloge, en eens met wat je zegt. Ik vind de 203 zelf mooier, want meer tool, dan de 103. Ik heb de ‘gewone’ stalen en de Arktis gehad, en zo’n mooie Ti komt er denk ik nog wel een keer. ![]()
Erg gaaf. Zelf ooit een gewone 203 gehad, het enige horloge waar ik nog wel eens spijt van heb dat ik die heb weggedaan.
Deze is vandaag bezorgd. Straks even rustig de tijd nemen om hem uit te pakken en de band op maat te maken.
Nice! Congrats
Wauw, zo flashy geel moeten die gele accenten eruit zien.
Na 12 jaar zien die er bij mij echt veel fletser uit zeg.
Goeie keuze, veel plezier ervan! Heb 'm zelf ook (en een 556a).
Nee ik niet.
Doet mij, los van de band, niet aan als een Sinn.
Dat is een rare Sinn, maar wel mooi!
Haha, dacht dat ik in het WDWV topic zat. Ach, ook een mooie Duitser dus ik laat hem lekker staan ![]()












