Ik zag het ja! Ik heb hem voor t eerst mee op vakantie. M’n kostbare horloges thuis gelaten. Ik vind het echt een top horloge voor het geld. Draagt bijna net zo lekker als de sub. En vind hem lekkerder dragen dan mijn speedmaster. Dus waarom te koop??enfin, ik hou hem lekker in de collectie. Er zijn er immers maar 100 van gemaakt.
Lastig want normaal is het bij een oneven jaar €750,00 en bij een even jaar €500,00 maar ja in 2023 lukte het niet, dus mocht de HFLE in 2024 max €750 zijn. Afwachten wat de beheerder gaat zeggen over 2025???
Volgens mij geldt er ook dat 4x per eeuw, dus op het jaar 0, 25, 50 en 75, het bedrag verviervoudigd mag worden. Dat betekent dus €750 x 4 = €3000! Red je het dan wel @vierport?
Maar goed, ik heb het ook maar gehoord, misschien zijn het slechts geruchten