Noice!! Gaaf man, top set zo
Ik ben nog een beetje aan het twijfelen over van alles en nog wat. Maar het is wel alvast fijn om te weten dat als ik de UCB even wil bekijken dat ik bij jou even langs mag komen. Top! Ik had @Sander84 ook al even een berichtje gestuurd, die heeft er ook een.
Wat houdt je tegen?
Ik bedoel, jij kan er ook wel wat van als het om spontane aan- en verkopen gaat. Ik zeg: Doen! Toffe uitvoering.
Welke gaat 't worden? Dat je de Speedmaster wegdoet zal @TagEd ‘tot tranen roeren’ …
Het wordt nog groener…
Ik hoop deze nog eens (te koop) tegen te komen:
Als bij de buren! Altijd beter.
Maar zonder gekheid, mooie El P! Wel totaal iets anders dan de Speedmaster, vind ik. Behoorlijk kleiner ook volgens mij. Lekkere aanwinst hoor. Weer eens wat anders dan het mainstream geweld als het om chrono’s gaat.
Even een Squale plaatje (van een ex) voor de sfeer …
Heel tof duo zo, de zomer straalt er van af
Met de Super Squale onderweg in India, hopelijk heb ik de duikerseigenschappen van dit horloge niet nodig
Lekkere set, hoor! Gefeliciteerd!
Ben er echt kapot van…
Leuk duo! Meer heb je voor de zomer eigenlijk niet nodig.
Een oranje Squale zou ik zelf nog weleens willen hebben. Wellicht die special “Arancia”.
Daar zou ik mijn oranje SKX011 wel weg voor willen doen.
Hier ook weer wat nieuws op komst, welke is nog geheim.
Vandaag, na lange tijd, weer eens de Sammy Black Series II om. Dacht, begin dit jaar nog, dat ik 'm ging verkopen. Maar toch maar even niet nog.
Fijne dag, Squalefans!
Ah joh, doe eens even een tipje van de sluier! Vinden we leuk!
Leuk al die nieuwe! Ben benieuwd!
Ben benieuwd!
Jaa is leuk! Heb recent ook bij Doxa gekeken, vind de Witte 200 op rubber erg Nice
Ik zou voor de zwarte gaan en dan met een oranje strap