Suggesties gevraagd: welke dress watch voor max €3500?

Beste forumgenoten, binnenkort gaat een dress watch mijn verzameling verlaten omdat ik deze niet echt draag. Omdat het de enige is op het moment wil ik er wel graag iets voor terug. Iets wat past bij een pak of jasje, vooral zakelijk dus. hier is veel in te vinden natuurlijk dus ik kan wel wat suggesties gebruiken. Ik heb het volgende profiel bedacht:

Budget: 3500
Conditie: nieuw of gebruikt mag, maar wel in (zeer) goede staat. Niet gepolijst, geen aangetaste wijzerplaat.
Kast: goud (iedere kleur mag, maar geen combinatie)
Uurwerk: mechanisch
Complicaties: in principe alleen uur/minuut met evt. kleine seconde. Datum en/of andere complicaties kunnen maar ik geef de voorkeur aan zo strak mogelijk dus geen chrono etc.

Verder sta ik open voor alle suggesties!

7 likes

dat is spijtig :unamused:
anders was deze de uitblinker :ok_hand:

en juist op het budget :ok_hand:

4 likes

Het moet wel een beetje een uitdaging zijn hé :wink:

1 like

Zoiets?

10 likes

:point_up: GS altijd goed en netjes onder een manchet

Mooi strak horloge, maar van staal dus valt helaas af


Baume rose goud? nr. m0a10059

17 likes

Kleine toevoeging: horloge op band van leer. (gouden schakelband valt toch niet binnen budget ook)

1 like

Goud is altijd top, als het maar echt goud is

Zo iets is wel heel erg mooi


https://chrono24.app/iwc/iwc-rare-cal-85-automatic-jumbo-gold-dress-watch--id28316825.htm?SETLANG=nl_NL&SETCURR=EUR

8 likes

Pff meerdere opties mogelijk.
Wil je modern of juist een mooie vintage dresser?
Qua vintage is in dat segment natuurlijk enorm veel mogelijk. Denk aan een mooie intage Omega Constellation of Seamaster, Tudor Prince of zelfs misschien een Rolex Airking of Oyster Perpetual op leren band. Wat modern betreft vind ik zelf de Longines Heritage Classic, Omega Aqua Terra of een mooie Grand Seiko goede kanshebbers. Ben benieuwd waar je uiteindelijk voor gaat, houd ons op de hoogte!:slightly_smiling_face:

IWC heeft veel mooie vintage dressers inderdaad. Alleen best moeilijk om door de bomen het bos te zien. En daarbij ben ik niet zo’n liefhebber van wijzerplaten met patina. Niet voor deze aankoop tenminste. Maar dank, ik nog even doorzoeken op dit paadje :thinking:

1 like

11 likes

8 likes

Ja de uitdaging is niet zo zeer vinden als meer wegstrepen :grin:

Mijn voorkeur zit er een beetje tussenin. Niet te klassiek of vintage, maar ook niet te veel richting bijvoorbeeld een pilot qua vorm. Gouden tussenweg dus (pun intended)

Mooi en fijn merk, maar iets te groot voor mij. Voor een dress kan ik niet veel meer dan 38 hebben. Dunne polsjes :man_shrugging:

1 like

Mooie stijl, deze houd ik zeker in gedachten

Aqua terra :smirk:

10 likes

Off the beaten track…

OPHION 786 VELOS Silver Guilloche.

14 likes

Iets boven budget, maar zo iets is ook mooi


https://chrono24.app/universalgenve/universal-geneve-18k-polerouter-date-solid-gold--id29057771.htm?SETLANG=nl_NL&SETCURR=EUR

15 likes