Ten2Two

Vandaag me Oris opgehaald bij Jaap. Zeer blij met me Oris die ik gekocht heb. Een hele goeie ervaring met Jaap gehad TopTopTop.

1 like

Weer even geleden mijn Zenith Defy bij Jaap gekocht. Zeer prettige ervaring en waarschijnlijk niet de laatste deal hier :sweat_smile:

1 like

Vandaag bij Jaap @SuperC geweest voor de koffie, gezelligheid en een hele fijne deal. En niet een maar twee NA’s mee naar huis genomen. Dankjewel Jaap voor de koffie en het praatje. :facepunch:t2:

1 like

Wederom enkele mooie deals gedaan met Jaap @SuperC, dus tijd voor weer een positieve waardering alhier. Jaap blijft zich onderscheiden door zijn prettige manier van zaken doen. Bedankt en graag tot de volgende keer! :+1:t2:

1 like

Vandaag weer vlot kunnen schakelen met Jaap. 2 dozen kwijt en weer 2 klappers erbij. Even langs brengen was geen probleem :+1:

1 like

Tsja, daar moet ik een klein beetje op terug komen.
Gelukkig heb ik geen auto van deze heer gekocht. Heb hem wel mijn Ariadne verkocht, en vanwege zijn hartverscheurende melding dat dit horloge een prive aankoop was, (had spijt dat ie zijn Ariadne ooit verkocht had etc. ) er nog een paar honderd euro “forum korting” vanaf gedaan,
Dag later was er plotseling toch niet de clic…. :scream: en stond het horloge op zijn verkoop site

Voor wat het waard is, ben af en toe toch te goed van vertrouwen.
Gelukkigig zijn de mannen die dit voor elkaar hebben gekregen op de vingers van een hand te tellen :sunglasses:

Elk verhaal heeft twee kanten, dat blijkt maar weer. Ik heb idd een jaar of 10 geleden een Ariadne gehad en spijt gehad van de verkoop, in mijn hoofd heb ik de Ariadne veel groter en specialer gemaakt dan wat het gevoel mij in real life weer gaf toen ik hem terug had. Raar he? Dat kent volgens mij niemand hier op HF :wink: .

Ik heb je overigens nog voordat ik hem toch maar op de site zette (drie dagen ervoor om precies te zijn) een PB gestuurd waarin ik aangaf de klik helaas niet meer te voelen en ook nog met de mededeling dat ik hem voor het aankoopbedrag wilde gunnen aan een van de andere geïnteresseerden. Je hebt toen een HF lid genoemd, die uiteindelijk niet geïnteresseerd was in het zo kopen van de Ariadne (die wilde wat inruilen).

De forumkorting waar je over spreekt, kwam je zelf mee, daar heb ik niet naar gevraagd (wel gewaardeerd). Omdat ik in de volle overtuiging was dit horloge nooit meer weg te doen, was ik zelfs bereid de vraagprijs te betalen.

Het is jammer dat ik jou het gevoel heb gegeven met een of ander smoesje je een horloge afhandig heb gemaakt met als doel het met winst te verkopen, maar dat was nogmaals totaal mijn intentie niet.

17 likes

Vandaag een prachtige Steinhart Marine 44 ontvangen van Jaap.
Ik heb lang, veel te lang getwijfeld, of ik niet toch een 100% winkelnieuwe of die van Ten2Two zou kopen…maar na lang gedraal van mijn kant, alles perfect en snel gegaan.
Hartelijk dank!

1 like

Na anderhalf jaar geen horloge’s te hebben gekocht, vandaag weer een deal naar supertevredenheid gesloten met jaap, absolute aanrader!

1 like

Vanmiddag weer een aangenaam bezoek gebracht aan Jaap. Mooie deal gemaakt op deze prachtige PO. Gezellig in de keuken met een lekkere kop koffie al pratend over onze hobby heeft Jaap nog even de band op maat gemaakt. Bedankt Jaap en tot ziens! :+1:

6 likes

Goede deal met Jaap
De dubbele Xpresso stond klaar zoals gevraagd
De Seiko Presage SJE073 nog mooier dan verwacht
Faire inruilprijs voor de SBDC051
Aanrader

1 like

Afgelopen tijd 2x een deal gemaakt met Jaap en beide tot volle tevredenheid.

  • Vriendelijk
  • snel
  • zeer redelijke prijs
  • Horloges allebei in @SuperC staat

Thanks man en tot de volgende :smiley::+1:t2:

1 like

Ik maak er maar even een verzamelstukje van. :slight_smile:

Voor wat het waard is heb ik gisteren mijn (voorlopig) laatste deal met Jaap gemaakt. :roll_eyes:

Niet omdat Jaap dat niet wil of ik negatieve ervaringen heb, zeer zeker niet, want Jaap is gewoon top. :+1:
Maar gewoon omdat ik na de deal met Jaap van gisteren op mijn two-piece collectie ben uitgekomen waarmee ik even een “horloge-sabbatical” ingeluid heb.

Via Jaap heb ik nu zowel een (business) dress, bling, gecompliceerd, handwerk (Glashütte Original Panomatic Lunar) horloge met een prachtige herinnering erbij, als nu een fuctioneel, understated, technisch hoogstandje, geen bling, kan nagenoeg alles, maar net niet onder een pak (Omega Seamaster Railmaster) horloge.

Het verhaal is te lang, ik weet het, maar ik wil Jaap vooral ook complimenteren voor het meedenken en het geven van de gelegenheid om dingen te passen en bepotelen. En dat is best vaak gebeurt in afgelopen half jaar.

Altijd met een vriendelijk woord, koffie, glazen water (tegen de schrik als er weer iets moois op tafel kwam) etc.

Kortom, mijn ervaring met Jaap is altijd top en hoewel nu even niet op korte termijn, zal ik denk ik zeker nog een keer van de diensten van Jaap gebruik maken.

Keep up the good work Jaap!

14 likes

Vandaag een prachtige Hamilton Pilot tegen mijn eerder gekochte Steinhart Marine 44 geruild met Jaap, van Ten2Two.
Hartelijk dank weer aan hem, voor de faire/mooie deal!

4 likes

Mooie Hamilton!:heart_eyes:
Een ex van mij, geniet ervan :+1:

3 likes

Is er hier ondertussen nog iets aan toe te voegen?

Eigenlijk niet. Vrijwel alle reacties hierboven komen overeen met mijn ervaring.

Mocht hij weer eens wat leuks hebben, rij ik zo weer die kant op.

:+1:

2 likes

Ik wil ook nog even beamen hoe fijn het is om iets te kopen bij Jaap. Ik heb laatst voor het eerst een horloge bij hem gekocht en werd al erg gezellig ontvangen. Toen ik eenmaal besloten had dat ik hem wilde bleek ik mijn raboscanner vergeten te zijn en Jaap gaf mij het horloge mee en zei ‘betaal thuis maar.’

Dat vertrouwen waardeer ik enorm en ik zal er zeker nog een keer terug komen :+1:

4 likes

Vorige week een Seiko Prospex Zimbe Shogun Limited Edition aangeschaft bij Jaap. Werden heel gastvrij ontvangen en kreeg rustig de tijd om het horloge te bekijken. Prima communicatie en de koffie was heerlijk! In de toekomst zou ik graag weer zaken doen met Jaap.

3 likes

Mijn eerste keer…:innocent:

Deze week een nieuwe Certina DS action gekocht bij Jaap. Dit horloge, alhoewel in lager prijsklasse dan mijn gangbare smaak…trekt me al tijden.
Behalve op zijn site verder ongezien gekocht.
Na korte telefonische onderhandelingen heb ik direct betaald en heeft Jaap direct verstuurd.
Horloge de volgende dag ontvangen en zoals verwacht in smetteloze conditie.
Hij valt wel wat groot maar dat moet misschien wennen.
Sweet spot lijkt toch meer richting 40mm.

Maar goed; hier zou ik blind nogmaals kopen.

Edit plaatje en nogmaals bedankt @SuperC

7 likes

Onlangs samen met @HorlogeHalle weer bij @SuperC langs geweest om een schitterende Tudor op te halen. Voor het in te ruilen horloge een goede prijs gekregen dus de deal was weer snel rond. Goede kop koffie en prettig gesprek.
Bedankt Jaap en tot de volgende keer!:+1:


Hij is prachtig!:heart_eyes:

11 likes