TK/TR Ming x Massena Labs 17.09 zwart

Deze mag toch vertrekken…

Deze samenwerking met Ming en Massena is een echte topper. Het horloge is dan ook allang uitverkocht, en laat staan nauwelijks op chrono te verkrijgen. Ik heb een ruil vorig jaar gemaakt met @jehebtWATgekocht en nu mag deze naar een andere liefhebber.
Klik op de link Ming Massena wow 78 voor mijn ervaringen, foto’s en achtergrond.






de foto’s bevatten enkele vette vingerafdrukken…niets om je zorgen over te maken

Merk en model: Ming x Massena labs 17.09
Diameter: 38mm
Leeftijd: 2021
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): dec 2023
Factuur en/of certificaat: full set
Originele doos en/of eventuele accessoires: full set
Geen verzend alleen f 2 f
Conditie (krassen, werking etc): mooi, paar x binnenshuis gedragen
Soort uurwerk en kaliber: swarzch ettiene, uur kan individueel worden verschoven.
Vraagprijs: goedkoopste is op het moment 4K + euro
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
prijs: 2400 euro, ruilprijs 2700

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).

5 likes