To sell or not to sell?

Lotgenoten,

Eens in de zoveel tijd komt de gedachte bij me op één van mijn 16570 Explorer II Polar te verkopen. Sinds de aankoop in mei is dit de derde keer dat ik het een paar dagen - weken overweeg. Dan draag ik het horloge niet en kijk ik of ik het ga missen; meestal valt dat erg mee maar als ik het uit de pouch haal vind ik het iedere keer weer top. Tegelijkertijd ben ik nieuwsgierig naar andere modellen, met name de 214270 Explorer en de IWC Mark XVI op staal. Momenteel kan/wil ik die er niet zomaar bijkopen. Flippen is dus een optie maar ik heb er geen ervaring mee en twijfel enorm!

Daarom dus de vraag aan jullie: hoe weet je of je er klaar voor bent een horloge te verkopen? Hoe voorkom je dat je iets doet waarvan je spijt krijgt?

Alvast bedankt voor jullie input!

3 likes

Foto?

1 like

Wijlen @Monaco zei altijd: ‘als je het overweegt heb je de keuze al gemaakt’.

God hebbe zijn ziel.

11 likes

Flipperererererereren!

2 likes

Bij twijfel; niet doen!

1 like

Ik had er bewust geen foto bijgezet om te voorkomen dat wie dan ook me verdenkt van pre-sellen/lekker maken.

Maar op verzoek :slight_smile: :

Edit: klikkon voor scherpte as usual!

8 likes

dit model mag toch bekend worden verondersteld

no offense @Mikel

3 likes

Ik had al zo’n vermoeden dat dat jouw advies zou zijn; niet het Monaco deel, wel het flipperdeel! :wink:

Maar dank je!

1 like

Monaco en ik zijn als Sjors en Sjimmie

als Trump en Poetin

als Samson en Gert

Crockett & Tubbs

Ponch & John

1 like

Als je er over nadenkt is de keuze eigenlijk al gemaakt inderdaad…

1 like

Gotta love a good trikolon! :ok_hand::classical_building:

1 like

Wanneer je hem uit de pouch haalt, draag je hem daarna dan ook meteen weer? Of wordt hij meteen weer opgeborgen?

Misschien ligt daar het antwoord?..

1 like

Of draag je hem dan een halve dag, om toch de skx weer te pakken?

2 likes

Dankje,
staat je goed!
Ik weet echt wel om welk model het gaat :wink:@anon50762135EV

1 like

er zijn mensen die zoeken er een

1 like

Zeker…

1 like

Goed punt! In een periode dat ik twijfel gaat hij dan meestal meteen terug. Niet omdat ik hem niet meer om wil maar omdat ik hem graag in deze goede staat in de verkoop doe. Heb hem nu bijvoorbeeld alweer twee weken niet gedragen.

Stemt wel tot nadenken…

1 like

Grappig dat je dat zegt. Ik heb ook nog een Turtle maar die krijgt überhaupt geen polstijd meer. Die komt hoe dan ook nog een keer in het blauwe gedeelte.

EDIT: maar als ik die foto hierboven zie vind ik m. nog steeds erg mooi en zou ik m niet graag kwijt zijn.

4 likes

Lastig. Als het kan zou ik 'm houden en doorsparen voor bijv de 214270.

Als je moet kiezen en twijfelt, dan zou ik 'm juist een keer een weekje non-stop dragen. Dan weet je daarna normaal wel: hier kan ik niet zonder OF dit is 'm net niet

1 like