Schutting en auto gaat voor…
Maar waarom moet je handschoenen aan om haar te mogen aanraken?
Ik ook. Gratis geld namelijk.
Je kocht een paar jaar geleden een rolex voor list bij de AD met je CC. aansluitend stak je de straat over en verkocht je deze met veel winst bij de GD.
Aanschafprijs terug boeken naar cc en winst houden.
Oh jee een CC kun je gewoon als kortlopende gratis financiering gebruiken
Dan ben ik wel benieuwd welke camping.
Misschien heb je “geluk” en zie je daar een Ligure voor weinig. Aangezien 25% van het team er ook al niet meer bij is
Zo gaat dat inderdaad in de wereld. Maar het gros van NL kent dat niet, want die boeken nog via het reisbureau.
Dan ga je horloges ombouwen.
Dat is vast een pre-klysma kiekje
Aankopen ter hoogte van mijn credticardlimiet hoest ik liever gewoon op. Tuurlijk is een cc gratis krediet, maar ik heb -op mijn hypotheek na- een soort natuurlijke terughoudendheid tegen kort- of langlopende schulden.
Voor huurauto’s en hotelboekingen is het uiteraard wél weer heel handig, maar dat gaat met name om reserveringen op je cc ipv daadwerkelijke betalingen.
Ik zeg niet dat het slecht is, want dat is het niet per se (hoewel er legio mensen zijn die er niet mee kunnen omgaan). Maar voor die vier keer per jaar dat ik in een vliegtuig zit geloof ik het wel met al die voordelen.
Mijn vakantiegeld laat ik staan en laat ik in december uitbetalen samen met de rest van het keuzebudget. Ik heb dus nog even de tijd om na te denken
Verstandig principe. Ik heb ook alleen maar een cc kaart voor het huren van een auto of hotelovernachting. Voor de rest ligt die in een la stof te happen.
Als ik er geld voor met lenen, dan kan ik het niet betalen, is mijn principe. Dus dan zit er niks op om er gewoon ouderwets voor te sparen.
Uiteraard ben ik niet heilig hoor Ik heb bovenstaande op de harde manier moeten leren toen ik een stuk jonger was
Dat wordt weer een Tudor
Deze is er in 36mm. Sterker nog, ik heb 'm in die maat gepast en had 'm moeten kopen. Wel een bolle bezel, uiteraard, want een moderne OP. En uiteraard zonder mercedes wijzers. Godnondeju, ik had 'm moeten kopen. Maar dat ding wat @Brick laat zien… Tja.
Ik ben nog een tandje strikter, als het om veel dingen gaat… Als ik het geen vijf keer uit de kontzak kan trekken zonder dat het in de weg zit voor m’n noodgevallen rekening… etc. Enige uitzondering is auto’s. Die moet ik minstens drie keer hebben staan.
Ik was niet al te serieus hè.
Maar het kan wel. 10 cc met een normale limiet van 5K is toch kortlopend 50k
Handig! Als je dan ook nog teruggave belastingdienst krijgt heb je een leuke pot.
Maar goed. Je zou ook zelf kunnen sparen natuurlijk
Oei, wat moest die destijds kosten? Zie ze nu op chrono voor tussen de 6 en 7k
Kijk bij een horloge van 2k is dat voor veel mensen prima te doen.
Maar als je vervolgens een 20tal horloges hebt van 2k = 40k… hou jij toch geen 200k aan?!
Hahaha ja die staat nog steeds in het vizier.
Zo strikt zijn brengt je in ieder geval niet in de financiële problemen
Voor een auto geldt voor mij de regel dat als ik een nieuwe auto heb gekocht, ik gelijk weer het autopotje aan moet aanvullen, totdat het potje weer vol is. Ik werk met een budget wat ik maximaal aan een auto wil uitgeven. In februari heb ik dat potje weer moeten aanbreken, met als gevolg dat het horlogepotje nu minder snel aangevuld wordt
Zeker weten. Ik wil altijd een buffer hebben haha.
Het is de eerste keer voor mij dat ik een keuzebudget krijg, dus ik zie het nu gewoon als een mooie bonus.
Maar om het even on-topic te houden: ik denk wel dat ik een leuke zomer beater er bij zou willen hebben en zit momenteel te denken aan deze:
Ik kon 'm destijds nieuw voor 5K kopen, of daar ergens in de buurt. Met de huidige prijzen in het hoofd, en gegeven dat het één van de leukste Rolexen ooit is… Tja. Maar ik kon destijds ook maar met moeite aan m’n eigen regel voldoen
Ik moet ten tijde van de aanschaf van het object genoeg geld hebben om het meerdere keren te doen en geld te hebben voor reserves. Dus toen ik de Shunbun kocht moest ik 6000 * 5 hebben liggen, in mijn visie.
Maar nee, dat geldt niet cumulatief. Ik durf trouwens helemaal niet te berekenen wat de gemiddelde prijs van m’n horloges is. Dat wil ik allemaal niet weten.
Ik heb de oranje net verkocht omdat ik 'm eigenlijk nooit droeg en altijd naar de Ahoi greep. Nu is oranje mijn kleur ook absoluut niet, zoals gebleken is. Ik denk dat deze turquoise wel heel erg mooi is, maar vraag me met het voortschrijdend inzicht in gedachten wel af hoe vaak je 'm gaat dragen.
Lekker kleurtje Nomos hoor 🩵
Haha ja even iets vrolijks tussendoor ipv zwarte dials haha.
Nou, daar heb je wel een punt. Dat is ook de reden dat ik hem niet direct wil aanschaffen, maar even mijn gedachte er over wil laten gaan.
Vriendinlief zegt dat die prima kan met mijn kantooroutfits. Dan maak je een leuk statement met een speels horloge met flitsende kleur volgens haar
Ik ben het er mee eens. En turquoise, aquamarijn en petrol zijn voor mij beter dan oranje/hard roze. Zo is deze bijvoorbeeld wel sticky:
Dat kun je met sokken ook. Dan blijft er meer geld over voor horloges die blijvers zijn.