Ik verkoop zelden op het HF. Niet omdat ik het niet probeer, maar er is waarschijnlijk gewoon geen animo tenzij voor bodemprijzen. Leuren heb ik geen zin in dus het meeste komt vanzelf op Catawiki. Je zou je de moeite kunnen besparen en meteen op Catawiki kunnen zetten
Ik geloof trouwens niet dat ze aangeboden kunnen worden op Catawiki. Lijkt me niet dat ze de minimale geschatte waarde van 75 euro halen. Behalve de dames Omega en misschien de Edox.
Direct op Catawiki, verkoopt over het algemeen veel sneller dan op het HF.
Het bereik op Catawiki is ook veel groter, en daar zitten mensen tussen die op alles bieden.
Volgens mij gaan de “standaard” Rolex duikers ook nog wel, als ze tenminste worden aangeboden. Laatst toch nog een mooie Meistersinger voor een goede prijs gekocht hier op HF. Maar als ik mijn Breitling ga verkopen binnenkort, ga ik ook maar rechtstreeks naar MP. Voor ik het hier weet, krijg ik als ruil 3 seiko’s, 1 orient, en een Casio aangeboden. Niets ten nadele verder van de genoemde merken. Heb zelf mooie Seiko’s. Ik heb mijn mooiste horloges hier nooit kunnen verkopen, zoals een uiterst zeldzame speedmaster uit 1962, voor veel meer dan mijn HF prijs uiteindelijk verkocht via Chrono24. Naar Singapore of all places.
Waar, aan jou heb ik veel verkocht, maar veel is ook naar het buitenland gegaan. En die speedmaster is een teer punt. Is dit nou een horlogeforum of niet. Zo’n zeldzaam horloge (105.002, helemaal tijdsconform op een nieuwere kroon na) voor echt heel weinig geld hier aangeboden. Geen reactie. Als ik dan een ordinaire submariner 16610 voor meer zie weggaan, word ik erg verdrietig.