Heb daar sinds kort zo’n timegrapher voor… Zette hem toch al gelijk met op een hele minuut… en nooit ergens in de minuut. Dat is dan nu altijd zo… zolang de minuut op de vostok ook 1 minuut duurt in het echt is het niet zo’n issue .
Maar goed, heb wat vragen uitstaan bij leveranciers die ook de reguliere horloges verkopen. Ben benieuwd.
Denk dat je echt beter een ander horloge kunt kopen. Ik vermoed dat andere wijzerplaten mogelijk niet echt lekker gaan passen.
Ondanks dat het geen liefde op het eerste gezicht was is dit horloge nu stiekem mijn favoriet in de collectie. Misschien moet je het nog even aanzien. Wat bij mij geholpen heeft is dat ik ben gaan nadenken wie nu eigenlijk een 24-uurs duiker nodig hebben, fantasie sloeg vervolgens op hol …
Ik heb zoiets ook gehad met een raketa uurwerk, daar zat het plaatje aan de wijzerplaat zijde en borgt een paar tandwielen , na denk wel zes keer kast in en uit doet ie het nu wel goed
Nergens op mijn “greeny” is vermeld dat het ding anti-magnetisch is. Dus ik neem aan dat het plaatje er in de loop van de tijd door iemand in is gezet. Ik heb verder geen idee of er dan iets klem komt te zitten of misschien dat het loopwerk iets anders is op die anti-magnetische horloges.
WatchUSeek lezende is het een heel ding op zichzelf die anti-magnetische Vostoks, ben er nog niet helemaal in ondergedoken.
En p.s
Na ik geloof vier volle dagen, dag en nacht, om de pols te hebben gehad.
Zo is het. Waarschijnlijk was de verkoper uit Rusland dus ook ter goede trouw, maar wist niet dat plaatje problemen zou gaan geven. Geeft mij een beter gevoel.
Geen idee… Correct me if I’m wrong maar volgens mij was de Kommandirskie de goedkopere variant… Ik weet wel dat mijn 020 een WR van 200m had en RVS kroon… De vorm van die kast vond ik het meest op een “Westerse” kastvorm lijken.
Ooit was de komandirskie de voordelige variant. Met Chrome kast, minder waterdichtheid. En vaak gebruikt om gebeurtenissen met plaatjes dial s te promoten. Propaganda horloges een beetje. De amphibia, het serieuze duikhorloge. Rvs kast, 200 en 300 m variant. Ook militaire toepassing. Nu groeit dat meer naar elkaar toe volgens mij.
Ik wil mijn eerste Russische horloge gaan kopen en gelijk ook maar proberen te modden. Nu heb ik een paar vragen waar jullie mij waarschijnlijk wel kunnen helpen. Ik zit te twijfelen tussen een 420 kast en een 020 kast. Mijn polsen zijn 16,5cm. Het voordeel van de 020 vind ik dat de bezel hier ‘plat’ op ligt en niet zoals bij de 420 als een ‘ufo’. Wat zouden jullie qua kast aanraden (daar de 020 net iets groter is voor mijn kleine polsen?
Voordeel van de 420 is dat ik hier veel bezels voor zie waar ik zelf een insert voor kan kiezen. Ik heb nog geen bezel gezien die plat op de 020 zou kunnen liggen voor een standaard insert. Hebben jullie wellicht een idee / tip? Als deze er niet is ga ik namelijk voor een 420.
Tot slot nog even afsluiten met het idee. Ik heb wat lopen knippen en plakken om te kijken wat ik mooi vind. Ik neig naar optie 5, met als aanvulling een oranje secondewijzer. Eventuele tips zijn uiteraard welkom.
Mooie kleurencombi.
Ik heb ook getwijfeld tussen een grijs/oranje en oranje bezel. Heb uiteindelijk voor de oranje gekozen omdat dat meer uit de kast zou springen.
Die van mij is van OneSecondCloser en is wel echt goed oranje.