Mensen kunnen heerlijk bitchen op elkaar, vooral omdat ze thuis veilig achter de computer zitten. Niks mis mee, ik hou ook van stangen. Als ik door heb dat ik bij iemand het bloed onder de nagels weg heb getrokken, kan ik het waarschijnlijk niet laten om er nog even een grappig plaatje onder te zetten. Aard van het beestje denk ik .
Toch wilde ik dit even laten zien en mag hiervoor wel even een topic aangemaakt worden.
Ik heb al twee weken een SKX thuis liggen van @wander met een boel onderdelen veilig in het doosje. Helaas is nog niet alles binnen, en ik voel me schuldig tegenover Wander omdat de SKX al zolang bij mij thuis ligt.
Ik keek vanochtend in de postbus, en ingepakt in kadopapier lag er een pakje. Voorzichtig opengemaakt, en toen zag ik dit:
Ah, iemand moest vast zijn SKX naar mij opsturen en had ook één van die dure boeken te koop staan die ik laatst op de markt zag. Vast een verwisseling.
Niets blijkt minder waar, want dit briefje zat erbij in:
Samen met deze:
GEWELDIG! Dikke duim omhoog voor @Wander, en ik wist meteen weer waarom ik zo graag in onze digitale wereld rond blijf hangen.
Ik ga eens lekker achterover zitten met mijn nieuwe leesvoer.
Fijn weekend allen!