Ik heb gezocht naar dit topic maar niks gevonden (Of niet goed gezocht) maar mag ik een topic openenen waarin ik vraag of iemand een bepaald horloge voor mij te koop heeft?
Gezocht topics openen mag vanaf TL-2, jij kunt dit net als ik dus nog niet
Hier als je tl-2 bent:
Tl-2 worden? Een jaar lang hier elke dag HF bezoeken en af en toe een reactie etc plaatsen.
Hij kan het al niet meer lezen…
Waarom niet? Staat niet in off topic hé.
FAQ kan toch iedereen bij?
Ik kan dit prima lezen:+1:t2:
Ik ben nieuw hier en eerlijk opgevoed dus dat hele trustlevel-gebeuren is voor mij onduidelijk. Het zijn de regels van dit forum dus ik pas mij aan maar begrijpen doe ik het niet. Je bewijst er nml. niets mee dat iemand te vertrouwen is. Vertrouwen komt pas na ervaring😉
Is zo moeilijk gemaakt omdat het te makkelijk was voor boefjes om te boeven.
Neveneffect is helaas dat het ook voor eerlijke lieden moeilijk gemaakt is.
Het lijkt de maatschappij wel
Nog 347 actieve dagen meedoen en je bent TL-2 voor het leven. Tenzij je je vreselijk misdraagt…
Titel aangepast! Dan is voor anderen ook duidelijk waar dit over gaat.
Huiswerk …
En daar moet je zelfs TL-3 voor zijn.
Dankje!
Maar het schrikt wel af voor mensen die alleen maar komen om horloges te kopen of te verkopen. Daarnaast als iemand al een tijd actief is kan je wel een inschatting maken of je wel of geen zaken met hem/haar wil doen.
Het is een klein verschil grijstint dus ik vergis me ook wel eens.
Kopen kan wel als t 1 toch?
Ook dit is te vinden en uitgelegd in de richtlijnen. In het kort, trust level moet je niet één op één vertalen.
Ja, maar volgens mij kan je als TL-1 geen berichten sturen naar andere leden. Daar is een apart topic over aangemaakt om koper en verkoper in contact met elkaar te laten komen.
Toch wel. Maar dat duurt tegenwoordig ook al enkele dagen.
Ik lees op meerdere plekken dat je na een jaar automatisch TL-2 wordt.
Nu zit ik op 404 dagen bezocht en voorlopig nog steeds TL-1.
Een paar maanden nadat ik mijn account activeerde gebeurde er iets geks. Ik stond kortstondig op TL-2, maar dat werd snel teruggedraaid. Ben ik nu verdoemd tot een levenslange TL-1 status?