Wie kan mij iets meer vertellen over dit horloge? Het komt uit een erfenis dus navraag doen gaat helaas niet meer.
Dat is een gesloopt (op het oog dames) zakhorloge.
Ja, is idd behoorlijk beschadigd. Glaasje ontbreekt ook.
Bezel ook. Is ie goud? Ie. Zie je stempels?
Het is wel een mooie combinatie geweest.
Nee, geen stempels. Volgens mij ook geen goud. Lijkt meer op blik oid. Kan ook geen jaartal of merk vinden. Zal geen waarde hebben maar was benieuwd naar de geschiedenis van dit horloge.
Ja, ben ook benieuwd wie in de familie dit gedragen kan hebben.
Dat is een hele oude. Grofweg van voor 1900, toen er nog met sleuteltje moest worden opgewonden.
Meer info is misschien in de binnenkant te vinden.
Ontbrekend glas is niet erg. Wijzer al iets moeilijker, maar de bezel(rand om het glas) is pas echt heel moeilijk te vinden.
Met de tel en loep gok ik op een eikenblad oid. Geen idee dus
Een eikenblad staat voor 14k goud.
Ok. We denken dat het een meylin fires geneve is.
Frères zal het eerder zijn
Het is zo slecht te lezen en mjjn ogen zijn ook niet meer top. Enig idee of er een site is waar ik verder kan zoeken?
Lastig, gauw op Mikrolisk gekeken maar daar is geen treffer. De foto is op de tekst te onscherp om de naam helder te krijgen.
Kun je deze klep ook open maken??
Dan is het uurwerk te zien.
Misschien dat we daar meer aan kunnen zien/herkennen.
Stom dat ik daar niet aan heb gedacht. Ik zal deze week eens kijken. Momenteel ligt het horloge bij mijn zus.