Na lang bewonderen van de Seamaster, maar ook twijfelen aan de grootte (en mijn kleine polsen😬) ben ik vorige week toch eentje gaan passen. Verrassend genoeg valt de grootte en dikte van de Seamaster zeer goed mee!
De knoop dan ook meteen doorgehakt en in ontvangst mogen nemen. Prachtexemplaar.
Lekker man.
Wat @willemC zegt kan ik wel beamen, op rubber draagt hij echt mega prettig.
Kwalitatief echt een goede band ook, zij het wat aan de prijs.
Ik kan op mijn Seamaster de band niet echt vinden. Ik heb 'm op rubber gekocht, maar ik vind dat dus helemaal niet fijn dragen. Eigenlijk nauwelijks gebruikt die band. Meestal op Nato, dat vind ik prettig op een Seamaster.
Als de groene beschikbaar komt misschien ooit eens ‘‘upgraden’’ van zwart/rubber naar groen/staal…want dat is uiteindelijk denk ik de beste band
Dan moet ik dat misschien toch eens gaan proberen. Heb dit al meermaals gehoord, ook van mijn juwelier. Ik weet alleen niet of het af zou doen aan de look, ben allesinds wel geïnteresseerd.