Welk horloge bij begrafenis

Hallo allemaal,

Maandag heb ik een begrafenis van een familielid en ben momenteel in Duitsland daarvoor. Nu vroeg ik mijzelf af welk horloge nu eigenlijk bij zo’n gelegenheid gepast of ongepast is. Ik kon zelf niet kiezen en heb daarom een aantal horloges meegenomen.
Uiteindelijk weet ik dat het niet uit maakt, het draait niet om dit soort dingen. Maar ik ben gewoon benieuwd naar jullie mening.

  • Invicta vintage met zwarte band
  • Junghans Max Bill
  • Invicta Pro Diver
  • Omega Geneve
  • Invicta gouden automaat

0 stemmers

Dit topic is eerder geweest.

Waarom weet ik niet.

12 likes

Als ik hierover na moet denken m.b.t. een begrafenis blijf ik thuis. Denk daar maar eens over na…

55 likes

Ik schat in dat nobody gives a f*ck

25 likes

Gecondoleerd. En nu weer over tot de orde van de dag…

4 likes

Exact dit.

1 like

Gecondoleerd. De laatste zou ik dragen als ik jou was. Mooi stijlvol.

3 likes

Indeed.

1 like

Er zal vast meer topics hierover zijn geweest. Maar dit is eigenlijk meer een vraag in mijn situatie.

Gecondoleerd!
Tegenwoordig meer spijkerbroeken dan zwarte stropdassen, dus draag waar jij je prettig bij voelt (ook vwb. je horloge)…

1 like

Ik weet dat niemand dit interesseert. Maar ik hecht er wel waarde aan.

4 likes

Las de topic titel heel even als ‘welk horloge bij je begrafenis’ Wilde zeggen in dat geval een invicta aangezien ik gecremeerd wordt :grimacing:

Iig gecondoleerd.

12 likes

Kennelijk hecht je er waarde aan wat wij denken, je stelt de vraag hier.

Ik zou de keuze zelf maken, al zou ik er niet mee bezig zijn bij het verlies van een familielid

5 likes

Jij moet doen waar jij je goed bij voelt. Niet meer en niet minder. Wat een ander daar van vind, zeker in die situatie is echt totaal niet belangrijk.

Als iemand daar iets van durft te vinden kun je alleen maar medelijden hebben met dat diegene zo in het leven staat.

Geen horloge om niet geconfronteerd te worden met het voortschreiden van de tijd.

6 likes

Dit dus, geen horloge

Gewoon een ingetogen horloge dat gemakkelijk onder je mouw schuift.

1 like

Het gaat bij begrafenissen idd niet om welk horloge je draagt.
Richt je aandacht op de dingen die wel belangrijk zijn.
Gecondoleerd met je verlies.

5 likes

Geen.
De rest kan ongepast zijn.

5 likes

Nou ja, laten we eerlijk zijn. Iedereen heeft wel een ‘peettante Greetje’ die ergens in een of andere uithoek woonde en die je voor het laatst tussen de blauwe walmen sigarenrook zag tijdens een huiskamerverjaardag in de jaren '80. Of het nou zo gek is dat je daar niet zo rouwig om bent? Mensen gaan ook naar uitvaarten uit respect voor de overige aanwezigen bijvoorbeeld.

4 likes