Welk horloge staat momenteel met stip bovenaan je verlanglijstje?

En deze , waarschijnlijk de GS in de snowflake uitvoering , dus witte dail, de Citizen met zwarte of donkerblauwe Dail

10 likes

Ik kreeg een notificatie

Is Calvijn bij je aan de deur geweest met Halloween… :grin: koop wat kan en wat vindt, recht praat je niet krom en krom niet recht. Enjoy live now!

:joy:

1 like

Deze :star_struck:

16 likes


Deze (voor mijn zoon die 19 wordt) - de 974.006F

8 likes

Als ik één móét noemen…

De linker. Rechts mag er ook wezen.

Maar dit vind ik ook prachtig

15 likes

Neem jij de linker, pak ik de rechter. :grin:

1 like

Mijn huidige heilige graal: Vacheron Constantin Historiques 222.

1 like

Wees voorzichtig. Eenmaal gekocht is de kans groot dat je de rest niet meer draagt.

1 like

Je kunt hem dragen tot je 85ste. Sterker nog, dat is de leeftijd waar dat ontwerp voor bedoeld is.

4 likes

image

1 like

Ben alleen benieuwd of hij niet te groot valt. Snel maar eens passen.

10 likes

Niet echt op mijn persoonlijke vervanglijst (daar staan mementeel nog steeds de Formex Reef GMT en Rolex Air-King bovenaan), maar met de feestdagen in het verschiet, dienen de kerstlijstjes weer opgemaakt te worden voor de (schoon)familie.
Een secret santa lijst dus met een beperkter budget als het op uurwerken aankomt met de hoop geen bonnen te krijgen.
Deze 3 hebben hebben bij elk hun plaats op de respectievelijke lijsten. Ben er wel nog niet uit welke van de Citizens de bovenhand zal pakken in hun lijst. Suggesties zijn steeds welkom om deze ultra budget lijst te verfraaien :slight_smile:



2 likes

Nog steeds deze :laughing:

14 likes

images-22

Een 116520

Mocht iemand er vanaf willen :grinning:

5 likes


De Grand Seiko Sbgw235…ooit!!

11 likes


En incoming…

16 likes


The 7 or 5 windows in blue.

11 likes

Gaaf met die band!

1 like