Door al dat “gepraat” over
Heb ik me meer erin verdiept en ben ik aangestoken.
Black bay heeft een face lift gekregen en nu met in-house movement tov van ETA.
Voor welke versie zal je gaan en waarom?
Links is nieuwe versie en rechts de oude.
Door al dat “gepraat” over
Heb ik me meer erin verdiept en ben ik aangestoken.
Black bay heeft een face lift gekregen en nu met in-house movement tov van ETA.
Voor welke versie zal je gaan en waarom?
Links is nieuwe versie en rechts de oude.
Minpuntje is dat de kast van de linker is iets dikker is door het nieuwe in house uurwerk. De band, de rechte tekst op de dial en het logo is dan weer een pluspunt.
De linker dus
Oude model. Ik vind de gebogen tekst en de roos mooier dan de nieuwe versie… Ook de rivet bracelet vind ik niet zo mooi. Ik zou dan wel weer graag het in-house uurwerk willen
Mijn stem: oud.
We staan lijnrecht tegenover elkaar merk ik
Ik heb hier zelf ook over nagedacht. De voordelen van de oude zijn voor mij dat 'ie:
Toch zou ik voor de nieuwe gaan. Het in-house uurwerk vind ik supercool, en een soort van volwassenheid van het merk.
Nieuw… 100!
Uw bericht is tijdelijk verborgen en wordt zo spoedig mogelijk beoordeeld.
Ja, dat zijn precies mijn overwegingen om voor oud te gaan. MaAr dat in house movement met 70 uur gangreserve, de seconde wijzeren ook COSC Is ook heel aantrekkelijk
Uw bericht is tijdelijk verborgen en wordt zo spoedig mogelijk beoordeeld.
Mee eens, vooral de uitlijning van de tekst op de nieuwe vind ik minder. In mijn ogen te modern voor de stijl van het horloge. Inhouse movement vind ik wel gaver! De gang reserve is echt een verbetering.
Moet ik kiezen? De nieuwe dan maar (de ‘oude’ heb ik al ). Zonder gekkigheid, qua looks de oude, qua exclusiviteitsgevoel de nieuwe. Ik denk dat ik gevoeliger ben voor de looks. De oude dus.
The Rose!
Oud!! The Tudor Rose anytime!
De oude.
Mooiere bracelet
Mooiere plaat qua logo en tekst
Iets minder dikke caseback
Maar de nieuwe zou wel één voordeel kunnen hebben voor mij. Door de dikkere caseback zou ik misschien wel een perfecte passing kunnen vinden. Want de oude zat net te los of net te strak.
Ach f**k it. Tudor MOET gewoon snelverstelling aanbieden op de BB!
Uurwerkje van de nieuwe is natuurlijk wel kicken
Al met al een kut antwoord
De linker, ben niet zo fan vh oude logo. Liefst weer met n eta erin en dunnere kast. De rivet band vind ik dan wel weer leuk gedaan.
Vind de oude ook iets mooier, vooral de tekst op de wijzerplaat. Het in house uurwerk is wel een groot plus punt dus zou dan toch voor de nieuwe gaan.
Voor mij ook de oude, om alle genoemde redenen!
En inderdaad @bouke Tudor moet inderdaad een snelverstelling aanbieden! Ondanks het feit dat dat niet Heritage is moet het toch!
Voor sommigen (waaronder ik) heeft een inhouse uurwerk met COSC specs wel degelijk een meerwaarde. Ik stel echte ambacht zeer op prijs en verkies dat boven de meer massa geproduceerde uurwerken. Natuurlijk zijn er ook allerlei gradaties in inhouse uurwerken, maar het is voor mij zoiets als quartz versus mechanisch.
Je hebt gelijk. Zoveel maakt nauwkeurigheid niet uit. Het is alleen maar het merkje, dat een pluspunt geeft.
Tudor Rose idd…veel mooier👌
Linke, in house uurwerk, ik vind de band ook mooier. Wijzerplaat is met gebogen schrift een no go voor mij.